Sürprizbozan Detroit Become Human için eşleştiri

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
Abi GTX960 ile ilk girdiğimden beri 1-2 yıldır şu gereksiz küçük kıza ayar oluyorum. Botta giderken bütün kitapları okuyacağım falan dediği yerde yumruğumu ısırdım. Luther yerine botta onu direkt öldürebilseydik keşke hatta gemiye saldırı olmadan önce ona tekmeyi koyabilme seçeneğimiz olsaydı çok iyi olurdu. Trajikomik olansa bu kızın benim kuzenime çok benzemesi. Tek farkı birisi insan birisi AI fakat ikisinin de IQ seviyesi çok düşük. Bildiğim kadarıyla o kızı hiçbir şekilde indiremiyorsunuz. Kara tek başına kalması için geri dönüşüme tek başına gitmesi lazım diye biliyorum. İnternetten bakacağım all ending olayına.

1- Baba figürü çok iyi ama çok da abartı. Adam durup durup kıza saldırıyor ki hop sonra anladım. Kız da Android olduğu için değer vermiyor. Oyun başından beri bizi kandırıyor açıkçası. Kızın saçma sapan hareketleri, sanki beyni yokmuş da kuş gibi hareketleri falan öldürüyor oyunu. Azıcık AI koyun şu karaktere de bir şeyler yapabilsin. Amusement park (aklıma geldi de bunlar Silent Hill 3 Heather'a köle olsun, oyun dünyasının en güzel çıtırı...) bölümünden beri Luther bize bunu demeye çalışıyordu ama belki de dergileri okumadığım için kara sürekli sonra sonra deyip durdu.

2- Marcus sağlam, gemide bulduğu karıyı da yürüttü resmen bayağı iyiydi. Adamda tam bir redpill alfa karakteri var. Ya hep ya hiç deyip halkını koruyor. Tek bir şeyi eşleştireceğim, karakterin değil de oyun motorunun çatışma fiziği-yapay zekası berbat. Abi arkadan gelen Android'lerden çok ben Android öldürdüm. Evet keyifliydi ama beni koruyun dediğim her 2 adam pat diye ölüveriyor. 10 metre için 20 kişiyi feda ediyoruz. Bunlar nasıl zeki varlık?

3- North, güzel karakter. Öyle abartı bir yanı yok ve kendini biliyor. Onun dediği şeyleri yaparsanız zaten çoğu bölümde geçebiliyorsunuz. Eğer diğer erkeklerinkini dinlerseniz çuvallıyorsunuz.

4- Simon: Abi bu adamda beyin yerine Arduino kart falan olduğundan şüpheleniyorum. Oyun boyunca bunu kanıyla yerden yere sürüklemekle geçti. En sonunda vurulunca sinirlendim kurtarmadım. Siperden kalktı kazanmamız lazım deyip ortaya doğru koştu adam ya.

5- Connor: -49'da Hank'i kurtarmak için internetten falan bakmak zorunda kaldım. İki kopyanın yan yana gelmesi çok iyi bir oynanış. Eğer oyunu keşfetmezseniz köpek ve oğlanın adını bilmezseniz yanlış adamı vuruyor hank. O yüzden süper bir detay. Çoğu oyunda bulamazsınız bak.

6- Ben hangi kafayla şu organ kaçakcısı adama güvendim anlamadım. Gerçek hayatta da çok büyük para kaybettiğim bir olay yaşadım ve aynısı oldu. Bazen kafam duruyor sanki ve olacakları anlayamıyorum. Belki de o evden hızlıca kaçabilme olayı vardı ama yapamadım. Gerçek dünya için güzel bir gönderme olmuş.

7- Grafikler: 2018 için sanki RT on gibi bir havası var. Ben RTX 2080 ile dldrs 2K + 1.30 ölçekte oynadım. Bazen de 1.50 aldım. Karakter yüzleri çok detaylıydı yılına göre.

8- Chloe öldürülür mü arkadaşlar? O güzelliğe kimse kıyamaz. Zaten kötü bir son o, iyi ki de seçmemişim.

9- Amusement Park mekan tasarımı olarak çok iyi. Acayip derecede güzel olan mekanı boşa harcamışlar. Harita tasarımcısı ekip eminim pişman olmuştur. Abi oraya koyacaksın Android bir yaratık. Saldırsın bize sonra şu kızı da yesin götürsün işte biz de Luther ile beraber yolumuza bakalım :D

Son düzenleme:
Abi GTX960 ile ilk girdiğimden beri 1-2 yıldır şu gereksiz küçük kıza ayar oluyorum. Botta giderken bütün kitapları okuyacağım falan dediği yerde yumruğumu ısırdım. Luther yerine botta onu direkt öldürebilseydik keşke hatta gemiye saldırı olmadan önce ona tekmeyi koyabilme seçeneğimiz olsaydı çok iyi olurdu. Trajikomik olansa bu kızın benim kuzenime çok benzemesi. Tek farkı birisi insan birisi AI fakat ikisinin de IQ seviyesi çok düşük. Bildiğim kadarıyla o kızı hiçbir şekilde indiremiyorsunuz. Kara tek başına kalması için geri dönüşüme tek başına gitmesi lazım diye biliyorum. İnternetten bakacağım all ending olayına.

1- baba figürü çok iyi ama çok da abartı. Adam durup durup kıza saldırıyor ki hop sonra anladım. Kız da Android olduğu için değer vermiyor. Oyun başından beri bizi kandırıyor açıkçası. Kızın saçma sapan hareketleri, sanki beyni yokmuş da kuş gibi hareketleri falan öldürüyor oyunu. Azıcık AI koyun şu karaktere de bir şeyler yapabilsin. Amusement park (aklıma geldi de bunlar Silent Hill 3 Heather'a köle olsun, oyun dünyasının en güzel çıtırı...) Bölümünden beri luther bize bunu demeye çalışıyordu ama belki de dergileri okumadığım için kara sürekli sonra sonra deyip durdu.

2- marcus sağlam, gemide bulduğu karıyı da yürüttü resmen bayağı iyiydi. Adamda tam bir redpill alfa karakteri var. Ya hep ya hiç deyip halkını koruyor. Tek bir şeyi eşleştireceğim, karakterin değil de oyun motorunun çatışma fiziği-yapay zekası berbat. Abi arkadan gelen Android'lerden çok ben Android öldürdüm. Evet keyifliydi ama beni koruyun dediğim her 2 adam pat diye ölüveriyor. 10 metre için 20 kişiyi feda ediyoruz. Bunlar nasıl zeki varlık?

3- north, güzel karakter. Öyle abartı bir yanı yok ve kendini biliyor. Onun dediği şeyleri yaparsanız zaten çoğu bölümde geçebiliyorsunuz. Eğer diğer erkeklerinkini dinlerseniz çuvallıyorsunuz.

4- simon: Abi bu adamda beyin yerine Arduino kart falan olduğundan şüpheleniyorum. Oyun boyunca bunu kanıyla yerden yere sürüklemekle geçti. En sonunda vurulunca sinirlendim kurtarmadım. Siperden kalktı kazanmamız lazım deyip ortaya doğru koştu adam ya.

5- connor: -49'da Hank'i kurtarmak için internetten falan bakmak zorunda kaldım. İki kopyanın yan yana gelmesi çok iyi bir oynanış. Eğer oyunu keşfetmezseniz köpek ve oğlanın adını bilmezseniz yanlış adamı vuruyor hank. O yüzden süper bir detay. Çoğu oyunda bulamazsınız bak.

6- ben hangi kafayla şu organ kaçakcısı adama güvendim anlamadım. Gerçek hayatta da çok büyük para kaybettiğim bir olay yaşadım ve aynısı oldu. Bazen kafam duruyor sanki ve olacakları anlayamıyorum. Belki de o evden hızlıca kaçabilme olayı vardı ama yapamadım. Gerçek dünya için güzel bir gönderme olmuş.

7- grafikler: 2018 için sanki RT on gibi bir havası var. Ben RTX 2080 ile dldrs 2K + 1.30 ölçekte oynadım. Bazen de 1.50 aldım. Karakter yüzleri çok detaylıydı yılına göre.
Şu Alice'i neden sevmediniz anlamıyorum. Türkiye geneli kızı öldürmüş. Arkadaş, Kara bir ev robotu. Kız da kaç yıl acı çekmiş robot olsa bile. İkisi de birbirlerini bulmuşlar işte? Süper anne figürü çok da tatlılardı.

2.olarak Simon'u yerden yere sürüklemek senin tercihindi. Bir de North'u dinlerseniz geçersiniz falan demişsin. O bölümde North'u dinleyip saldırsaydın adamlara, Simon hiç kan dökmüyor ve bölümün ilerisinde de kameraları kapatmışsan ve giden adamı öldürmüşsen işiniz gayet rahat oluyor, 4 kişi rahatlıkla kaçıyorsunuz. Kısacası sen o bölümlerde North'u takmamışsın bile.

3.olarak Alice'i çoğu yerde bırakabiliyorsunuz. Jericho kaçışında eğer ona soğuk yaptıysanız onu bırakıp kendiniz gidebiliyorsunuz. Geri dönüşümde de Alice'den ayrı gidebiliyorsunuz.

Son olarak, Lunapark bölümü betalarda zaten ölümcül sonla bitebiliyordu. Ama yine orada Luther ölüyordu, ama sonra Kara'ya iyi bir bölüm yapalım diye orayı silip mutlu bir bölüm yaptılar. E bir zahmet, o kadar acı çekti kadın.

Şu Alice'i neden sevmediniz anlamıyorum. Türkiye geneli kızı öldürmüş. Arkadaş, kara bir ev robotu. Kız da kaç yıl acı çekmiş robot olsa bile. İkisi de birbirlerini bulmuşlar işte? Süper anne figürü çok da tatlılardı.

Dostum bu farklı bir seviye. Bıktırıcı derecede yavaş ve düşük bir kapasiteye sahip.

2.olarak Simon'u yerden yere sürüklemek senin tercihindi. Bir de North'u dinlerseniz geçersiniz falan demişsin. O bölümde North'u dinleyip saldırsaydın adamlara, simon hiç kan dökmüyor ve bölümün ilerisinde de kameraları kapatmışsan ve giden adamı öldürmüşsen işiniz gayet rahat oluyor, 4 kişi rahatlıkla kaçıyorsunuz. Kısacası sen o bölümlerde North'u takmamışsın bile.

Hangi bölüm? Tam çıkaramadım, depo olayı mı?

3.olarak Alice'i çoğu yerde bırakabiliyorsunuz. Jericho kaçışında eğer ona soğuk yaptıysanız onu bırakıp kendiniz gidebiliyorsunuz. Geri dönüşümde de Alice'den ayrı gidebiliyorsunuz.
Süper olay :D Hemen bir sonraki deneyişimde bakacağım.

EN:
1704028662189.png

TR:
1704028648913.png

Yeni konular

Geri
Yukarı