Steam Detroit: Become Human Voidu üzerinde hala 71 TL

Hocam dreamgame'de de fiyatı aynı. Ben oradan aldım, kod anında geldi. Hata vermez bence dreamgame'de.

Çok sevindim hocam. Siteyide ilk defa duyuyorum ama detroiti steam key olarak alıp aktifleştirdiyseniz sorun yok :) Hayırlı olsun.

Oyunun grafikleri ve hikayesi harika. Güzel bir şölen bizi bekliyor. 1 hafta boyunca akşam vakitlerinde doya doya bitirmeyi düşünüyorum.

Steam üzerinde zamlanıp 470Tl olan Detroit:Become Human Voidu üzerinde 142Tl yerine 71Tlye satılıyor. Muhtemelen indirim bitince burada da zam gelecek. Alamamış ve almak isteyenlere duyurulur.
Mükemmel bir oyun kesinlikle almalısınız. Gamepadle oynamanızı tavsiye ederim.

@Uber Lodos bence mesai saati dışı veya yurtdışı para çıkışlarında mı sorun var şu an anlamadım gitti. Çin'den falan alışveriş yaptım bu kartlarla bu sitelere mi güvenmiyor kartlar engelliyor anlamadım gitti.

@Uber Lodos bence mesai saati dışı veya yurtdışı para çıkışlarında mı sorun var şu an anlamadım gitti. Çin'den falan alışveriş yaptım bu kartlarla bu sitelere mi güvenmiyor kartlar engelliyor anlamadım gitti.
Her şey olabilir bende bilmiyorum. Ama sizde iki sitede de olması ayrı bir komik ve üzücü olmuş. Lütfen benide bilgilendirin ve yarın yine dersiniz. Alacağınızdan eminim hocam daha 5 gün var.

@SunSetHayır, sakın hocam :D yarın öğlen saatlerinde en geç alacağınızı düşünüyorum, yine alamazsanız (umarım alırsınız) en kötü Üsttrki hocama önerdiğim gibi Sizede Epic Gamesten almanızı öneririm. Ama Steam varken Epicin yüzüne bakmam. Hiç sevmiyorum :D yinede Epictede 71 TL olduğunu unutmayakım. Platform fanlığınız yoksa (benim var :D) oradan da alıp geçebilirsiniz.

Çok sevindim hocam. Siteyide ilk defa duyuyorum ama detroiti steam key olarak alıp aktifleştirdiyseniz sorun yok :) Hayırlı olsun.

Oyunun grafikleri ve hikayesi harika. Güzel bir şölen bizi bekliyor. 1 hafta boyunca akşam vakitlerinde doya doya bitirmeyi düşünüyorum.
Ben önceden almıştım hocam. Bitirdim bir kere. Gerçekten muazzam oyun. Diğer sonlar için birkaç kez daha oynayacağım. Eğer daha önce hiç oynamadıysanız çok şanslısınız 😀

Buradan da alamadım, hatta bu alımlar sonra Technopat'ın gg olması hepten panik yaptırdı buraya paylaşıp bilgilerimi mi çaldı Technopat'da araştırmıyor diye düşündüm vallahi :) Enpara ve Nays ile denedim olmadı.

Eki Görüntüle 1788007
Hocam Nays uygulamasında kart ayarlarına gelip yurt dışı alışveriş açık mı diye kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı