dGPU açıkken Chrome ekranı anlık git gel yapıyor

Evde değilim bu şekilde atıyorum kusura bakma.
Hocam sorun büyük ihtimal chrome'dan dolayı kaynaklanıyor. Diğer tarayıcılarda denediğinizde de aynı sonucu alıyorsanız farklı bir sorun arayabiliriz. Ama şu anlık chrome'u harici grafik kartınızla çalıştırırsanız sorun çözülür. Eğer ki ben sadece iGpu kullanacağım senaryoda chrome'u yüksek performansta çalıştırmak istiyorum diyorsanız ayarlar-sistem-ekran-grafikler kısmından chrome'u ekleyip yüksek performansa alın. Sonrasında modlardan yalnızca iGpu seçin. Böyle yaptığınızda chrome'u açmadığınız vakitler harici ekran kartınız devreye girmeyecek.

Hocam sorun büyük ihtimal Chrome'dan dolayı kaynaklanıyor. Diğer tarayıcılarda denediğinizde de aynı sonucu alıyorsanız farklı bir sorun arayabiliriz. Ama şu anlık Chrome'u harici grafik kartınızla çalıştırırsanız sorun çözülür. Eğer ki ben sadece iGPU kullanacağım senaryoda Chrome'u yüksek performansta çalıştırmak istiyorum diyorsanız ayarlar-sistem-ekran-grafikler kısmından Chrome'u ekleyip yüksek performansa alın. Sonrasında modlardan yalnızca iGPU seçin. Böyle yaptığınızda Chrome'u açmadığınız vakitler harici ekran kartınız devreye girmeyecek.

Hocam çok teşekkür ederim eve geçip hemen deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı