DH-Goat bilgisayar alınır mı?

Ortayi sulandirmak istemem ama simdi atacagim fotograf olur mu yani size guvenmemekten degil sormak istedim.

Attigim fotografta sadece SSD degisti oda Samsung 2TB.

Hocam eğer 1TB SSD'nin yetmeyeceğini düşünüyorsanız bir şey diyemeyeceğim.
Tabii attığın sistemi de alabilirsin lakin mutlaka ileride soğutucu alman lazım işlemci için.
Benim attığım sistemin 32 GB RAM'ı artı olarak 4070 yerine 4070super vardı ve 7500F e soğutucu için 2500TL bütçe kalıyordu.

İyi düşün iyi karar ver.

Tabii attığın sistemi de alabilirsin lakin mutlaka ileride soğutucu alman lazım işlemci için.
Benim attığım sistemin 32 GB RAM'ı artı olarak 4070 yerine 4070super vardı ve 7500F e soğutucu için 2500TL bütçe kalıyordu.

İyi düşün iyi karar ver.
sogutma onermediniz

İyi düşün iyi karar ver.
sivi sogutucu kullanmayi bilmiyorum

Hocam attığım mesajda soğutucuyu arkadaşlar önersin demiştim ama Assassin 120 SE alabilirsiniz 44.118TL tutuyor toplam.

Hocam ugrastigin her şey icin teşekkürler yardimlarin icin bakacağız duruma inşallah hayirlisi olur guzel kalitede oyun oynamak herkese iyi aksamlar.

Geri
Yukarı