Diablo 4 için build bakılacak site var mıdır?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Diablo 4'e yeni başladım. Barbar karakteri ile oynuyorum. Bazı sorularım var.
  1. Build'lere bakabileceğim bir site var mı?
  2. 2 tane zorluk vardı ben 2. aşamayı seçmiştim. Zindanın birindeki bosu kesmedim tekrar 1'e aldım. Kolayda da oynamak istemiyorum, herkes faklı bir şey söylüyor. Bu 1 ile 2'nin olayı nedir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu siteyi kullanıyorum. Soldan sınıfı seçiyorsun. En popüler buildleri gösteriyor.
Hocam oyun zaten türkçe zorlukları seçtiğinde anlamları yanında yazıyor. Olabildiğince en yüksek zorlukta oynamaya çalış. Bir karakterini 50 lvl yaptığında direk 3. zoruğa geç. Zorluk yükseldikçe kazandığın tecrübe artıyor. Her zaman en yüksek zorlukta oyna.

Zorluk size kalmış çok rpg türüne ve diabloya alışkın değilseniz ilk zorlukta oynayabilirsiniz. İkinci aşama da daha fazla altın ve daha fazla tecrübe geliyor, en azından oyunun hikayesini bitirip alışana kadar ilk aşamada kalabilirsiniz zaten istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz sorun olmaz. Daha sonrasında 3 üncü seçenekte açılacak.

Build için bir çok site var benim yararlandığım Diablo 4 Best Builds

Arkadaşlar merhaba, Diablo 4'e yeni başladım. Barbar karakteri ile oynuyorum. Bazı sorularım var.
  2. 2 tane zorluk vardı ben 2. aşamayı seçmiştim. Zindanın birindeki bosu kesmedim tekrar 1'e aldım. Kolayda da oynamak istemiyorum, herkes faklı bir şey söylüyor. Bu 1 ile 2'nin olayı nedir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Bu arada ben de barbar ile oynuyorum ve hayvan gibi damage atıyorum şuan. 3. zorluktayım. Arada öldüğüm oluyor tabi. Ama barbar gerçekten çok güçlü.

Zorluk size kalmış çok RPG türüne ve Diablo'ya alışkın değilseniz ilk zorlukta oynayabilirsiniz. İkinci aşama da daha fazla altın ve daha fazla tecrübe geliyor, en azından oyunun hikayesini bitirip alışana kadar ilk aşamada kalabilirsiniz zaten istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz sorun olmaz. Daha sonrasında 3 üncü seçenekte açılacak.

Build için birçok site var benim yararlandığım Diablo 4 Best Builds

Sağ ol reis ya ben aslında yeni olduğumdan en zor 2 açıktı ama zindanın birine girdim bos beni evirip çevirip dövünce kolaya aldım içinden geçtim. Ama öylede zevk vermedi. Acaba diyorum zindanlara sonradan güçlü istemler alıp öyle mi gitmek lazım yoksa fark etmiyor mu? Benim istemler hep mavi canavarlarda bizimle beraber level alıyor ya acaba itemlerin değil de oyunun seviyesinden mi diye düşündüm.

Bu arada ben de barbar ile oynuyorum ve hayvan gibi damage atıyorum şuan. 3. zorluktayım. Arada öldüğüm oluyor tabi. Ama barbar gerçekten çok güçlü.
Hangi buildi kasıyorsunuz

Hocam yeni başlamışsınız zaten kendiniz build yaparak deneyin. Hardcore veya fast clear vs. yapacam diyorsanız o zaman bakabilirsiniz. 1 ve 2'nin çok bir farkı yok diyebilirim. Daha hızlı gelişmek için world tier 2 deneyebilirsiniz. Ben hardcore build bakacağım zaman maxroll.gg den bakıyorum.

Sağ ol reis ya ben aslında yeni olduğumdan en zor 2 açıktı ama zindanın birine girdim bos beni evirip çevirip dövünce kolaya aldım içinden geçtim. Ama öylede zevk vermedi. Acaba diyorum zindanlara sonradan güçlü istemler alıp öyle mi gitmek lazım yoksa fark etmiyor mu? Benim istemler hep mavi canavarlarda bizimle beraber level alıyor ya acaba itemlerin değil de oyunun seviyesinden mi diye düşündüm.

Hangi buildi kasıyorsunuz
Hocam ilk başta hikaye görevi odaklı gidin, hikaye görevlerinde size binek verecek oyunun en önemli unsurlarından. En azından binek alana kadar hikayeden devam edin, sonra zamanla buildlerede bakarak oturtursunuz zaten alışmaya başlarsınız. Hikaye görevlerinden giderken etkinlik alanları falan çıkarsa bu turuncu ile işaretli yerler onları falan mutlaka yapın.

Barbar için şu buildi kullanabilirsiniz leveling aşamasında.

Bazı bölgelerde çok zor bosslar alabiliyor. Onları erteleyebilirsin. Daha düzgün itemler bulduğunda gidip tekrar denersin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videodaki buildi kullanıyorum.

Bazı bölgelerde çok zor bosslar alabiliyor. Onları erteleyebilirsin. Daha düzgün itemler bulduğunda gidip tekrar denersin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videodaki buildi kullanıyorum.
Teşekkür ederim. Daha güçlü itemlerle bossları kesmek daha mantıklı olucak gibi o zaman ben daha görevlerde ilerlemeden zindanlara girdim 🤣🤣

Teşekkür ederim. Daha güçlü itemlerle bossları kesmek daha mantıklı olucak gibi o zaman ben daha görevlerde ilerlemeden zindanlara girdim 🤣🤣
Tabi. İlk önce bir karakterle oyunun hikayesini bitir. Zaten bitirmezsen 3. dünya kademesine geçemezsin. Hikayeyi bitirdikten sonra yeni bir karakter açtığında seferi atla diyerek hikayeyi yapmadan takılabilirsin. Yani 1 defalığına hikayeyi bitirmen gerek

Yeni konular

Geri
Yukarı