Dijital çizim için tablet önerisi

Teşekkür ederim.

Daha önce kullanmadığım için nasıl bir şey istediğimi bilmiyorum açıkcası. Photoshop gibi uygulamaları aktif olarak kullanıcam.Eminim günde 2 saatten fazla vakit geçireceğim.ekranlı tablet zaten kullanıyorum dediğim gibi. PC'den çizim yapabilmek için wacom tablet alırım ama giriş seviyesinde olsun istemiyorum. Zaten tablette çizimyaptığımı için onda da zorlanmam diye düşünüyorum.
wacom dünyanın en iyi grafik çizim tableti markası. alternatifi de xp pen. samsung vs apple gibi düşünün. apple, wacom. samsung, xp pen.

Ben Samsung Galaxy Tab S6 Lite almistim hem cizim yaparim hem de defter olarak kullanirim diye ama çoğu cizim uygulamasi IOS'larda kullanilabiliyor sadece. IPad'lerin fiyatlari da malum aldi basinj gitti. Ben Android cihazima bu iOS destekli uygulamaları nasıl indirebilirim? Zorunda kalirsam hangi iPad cihazini secmeliyim? Endustriyel tasarim okuyorum bu arada.

XP-Pen deco Pro medium modelini kullandım birkaç ay. Sonrasında iPad Pro 12.9 aldığım için sattım. Açıkçası iPad Pro çok farklı bir dünya. Özellikle de 12.9" modelin mükemmel ekranıyla. Grafik tabletleri bende istediğim performansı vermedi. Fareyle çiziyormuş gibi hissettim.

XP-Pen deco Pro medium modelini kullandım birkaç ay. Sonrasında iPad Pro 12.9 aldığım için sattım. Açıkçası iPad Pro çok farklı bir dünya. Özellikle de 12.9" modelin mükemmel ekranıyla. Grafik tabletleri bende istediğim performansı vermedi. Fareyle çiziyormuş gibi hissettim.
Keske o kadar param olsa da ipad pro alabilsem kskxksks

Geri
Yukarı