Dimensity 1080 nasıldır?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-11400
RTX2060
B560M-A
8*2 16 GB Ddr4 3200Mhz
500 GB m2 SSD 1700/1600
Merhaba. Mobil cihazımı yenileme kararı aldım ve A34 dikkatimi çekti. Hem bütçeme uygun hem de performanslı bir cihaz gibi gözüküyor. Ancak işlemcisi Dimensity 1080'den pek emin değilim. Acaba performansı nasıldır beni günlük işlerde üzer mi arkadaşla? Ona göre bir dahaki hafta gidip alacağım.

Merhaba. Mobil cihazımı yenileme kararı aldım ve A34 dikkatimi çekti. Hem bütçeme uygun hem de performanslı bir cihaz gibi gözüküyor. Ancak işlemcisi dimensity 1080'den pek emin değilim. Acaba performansı nasıldır beni günlük işlerde üzer mi arkadaşla? Ona göre bir dahaki hafta gidip alacağım.

Ben daha yeni A34 5G satın aldım. Şu an da memnunum zaten o kadar da oyun oynayan biri değilim. Ama oyunlarda sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum tavsiye ederim.

Merhaba. Mobil cihazımı yenileme kararı aldım ve A34 dikkatimi çekti. Hem bütçeme uygun hem de performanslı bir cihaz gibi gözüküyor. Ancak işlemcisi Dimensity 1080'den pek emin değilim. Acaba performansı nasıldır beni günlük işlerde üzer mi arkadaşla? Ona göre bir dahaki hafta gidip alacağım.
İyi bir işlemci. Alınır A34.

Ben daha yeni A34 5G satın aldım. Şu an da memnunum zaten o kadar da oyun oynayan biri değilim. Ama oyunlarda sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum tavsiye ederim.

Aklıma gelmişken şunu sormak istiyorum ön kamerada 1080p 60 FPS desteği var mı?

Geri
Yukarı