Çözüldü Diploma ne zaman alınabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uroxx7

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
(PC)
CPU: Intel i9 13990H
RAM: LPDDR5 (16x2) 32 Gb Ram
SSD: 1 TB M2ssd (samsung evo)
GPU: Nvidia Geforce RTX 3090
Meslek
SIVACI
Hocam sorum şu diploma karne günü mü veriliyor? Almazsam bir daha alabiliyor muyum? Alabiliyorsam bir süre içinde mi almam gerekiyor yoksa herhangi bir zaman içinde mi? Sonra alsam ücret gerekir mi?

Çözüm
Bizim karne günü verilmedi. Birkaç ay sonra gidip almıştım. Ne zaman aldığınızın önemi olmaz tabii ama kaybolabilir diye erken almak iyi olur. Ücretsiz zaten.
Hocam sorum şu diploma karne günü mü veriliyor? Almazsam bir daha alabiliyor muyum? Alabiliyorsam bir süre içinde mi almam gerekiyor yoksa herhangi bir zaman içinde mi? Sonra alsam ücret gerekir mi?

Lise diploması yaz tatili içerisinde verilmişti bize. Müdür yardımcısı diplomamın çıktığını, okula gelip iş yeri açma belgemle diplomamı alabileceğimi söylemişti.

e-Devlet'ten kopyasını çıkartsam orijinal yerine geçer mi?

Sürücü kursu için falan soruyorsanız, evet kabul ediyorlar. Ama kabul etmeyen kurumlar da var diye duymuştum bir ara ne kadar doğru bilmiyorum.

Hiçbir işe yaramıyor o hocam bilginiz olsun. İnternetten kopyasını da indirebilirsiniz. Benimkinin nerede olduğunu bile bilmiyorum. Bir kere bile gerek duymadım.

Yarıyor. Bir keresinde üniversiteye dönmek isteyen birinden lise diplomasının aslını istemişlerdi. O okula ulaşmak da, onları ikna etmek de, diplomayı almak da ölüm gibi oluyor sonra.

Hepinize teşekkür ediyorum. Kolay gelsin konu çözülmüştür. Sağ olun. İyi günler dilerim hepinize… (moderatör herhangi birini çözüm olarak işaretleyebilirsin)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı