Discord arka planda açık kalıyor

Aynı sorun bende de var, arkadaşlar ısrarla gizli sekmeler kısmından sağ tık kapat olayını tekrarlamışlar ama bu da görev yöneticisinde açık kalmasını engellemiyor. İnterneti de o kadar taradım bir çözüm bulamadım. Umarım discord bunu güncellemeyle çözer diyeceğim ama sizin konuyu açmanızdan beri 1 yıl geçmiş sorun devam ediyor.

Aynı sorun bende de var, arkadaşlar ısrarla gizli sekmeler kısmından sağ tık kapat olayını tekrarlamışlar ama bu da görev yöneticisinde açık kalmasını engellemiyor. İnterneti de o kadar taradım bir çözüm bulamadım. Umarım discord bunu güncellemeyle çözer diyeceğim ama sizin konuyu açmanızdan beri 1 yıl geçmiş sorun devam ediyor.
Konuyu tekrar hortlatırsak evet bu sorun hâlâ devam ediyor. Uygulamayı komple kapatıyorum ve Quit atıyorum ama görev yöneticisinde arkada çalışmaya devam ediyor ayriyetten nedense bu durum yaşandığı zaman CPU kullanımı uçuyor. Arka planda boşta dursa bile CPU kullanımının uçması ve %30 - %40 seviyelerine ulaşması çok garip bir olay. Oyun oynarken kasıyor diyorum ne oldu sinirleniyorum bi' bakıyorum Discord arka planda kapalı olmasına rağmen CPU kemiriyor.

Geri
Yukarı