Discord botu kodlamak istiyorum

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendi Discord sunucum için bir kayıt botu kodlamak istiyorum. Yazılım bilgim çok az onu da belirteyim. Daha önce 2-3 bot kodlayıp başarısız olup silmiştim. Güzel Türkçe (anlaşılabilir hızlı konuşulmayan İngilizce de olur.) Bir video kaynağı önerirseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Kendi Discord sunucum için bir kayıt botu kodlamak istiyorum. Yazılım bilgim çok az onu da belirteyim. Daha önce 2-3 bot kodlayıp başarısız olup silmiştim. Güzel Türkçe (anlaşılabilir hızlı konuşulmayan İngilizce de olur.) Bir video kaynağı önerirseniz sevinirim.
Genelde düzgün bir kaynak yok Türkçe, İngilizce bilmen gerek.
Kayıt derken, eğer sadece nick'lere yaş koyup, kanalları açıyor, yani kayıtsız rolünden çıkarıyorsa kolay, yazarım.

Kodlamanın temel dili İngilizce. Siz ana dilinizi biraz daha geliştirin.

"Güzel Türkçe (anlaşılabilir hızlı konuşulmayan İngilizce de olur.)" bu bir cümle değil.

Yazılım işinizi görmek için kullanabileceğiniz basit bir şey değil maalesef. :)

@valenn Hayır, size özeldi.

-O yüzden "güzel" diye belirttim.-

Siz ana dilinizi geliştirmeye bakın.

""Güzel Türkçe (anlaşılabilir hızlı konuşulmayan İngilizce de olur.)"

İyi günler.

Forumda gerçekten yardım etmek amacıyla gezinen arkadaşlar varsa bana yardım edebilirlerse sevinirim. Discord kullanıcı adım: Lex;#1731

Bot yazmadan once JS programlama bilgini ilerletirsen daha kolay anlarsin. Once JS calismalisin, sonrasinda discord SDK'si uzerinden ogrenmek kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı