Discord hesabı en hızlı nasıl silinir?

sentinel214

Decapat
Daha fazla  
Discord hesabımı önemli bir neden için silmem lazım. Fakat hesabı sil seçeneğinden yaptığım zaman 14 gün beklemem lazım. Bu süreyi azaltmak için bugün gore, vahşet içeriklerini yan hesabımdan reportladım fakat herhangi bir gelişme olmadı. En hızlı silinmesi için ne yapabilirim?

Discord hesabımı önemli bir neden için silmem lazım. Fakat hesabı sil seçeneğinden yaptığım zaman 14 gün beklemem lazım. Bu süreyi azaltmak için bugün gore, vahşet içeriklerini yan hesabımdan reportladım fakat herhangi bir gelişme olmadı. En hızlı silinmesi için ne yapabilirim?

Ticket attınız mı?

Yan hesap aç kendi hesabından yan hesabına çok ağır küfür falan et sonra diğer hesabından raporla :D

Yaşınızın 13'den küçük olduğunu belirttiğiniz mesajı raporlatarak hesabınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz fakat her halükarda Discord'un verileri silmesi 14 günü buluyor. Bazı sebeplerde ise daha da gecikiyor, en iyi çözüm ticket atmak.

Yan hesap açıp DM'den kendinize virüslü dosya atın direkt veritabanından siliniyor hesap. Üstüne birde mesajı raporlarsanız her şey daha hızlı olur.

Panel falan mı yaptın? 😃

Kemal Uçar on X: Lan ben ne güzel twitler atıyorum öyle...😌😂  DenetimliLütuf DeğilHaktır https://t.co/HjERyrQYCY / X

Yasa dışı değil hocam 😃, olsa burada belirtmem zaten. Panele kurban gittiğim için en kısa sürede silmek istiyorum. Panel yüzünden evime günde 100 tane sipariş geldiği için artık bıktım ve peşimi bırakmaları için bu yönteme başvurdum.

Yasa dışı değil hocam 😃, olsa burada belirtmem zaten. Panele kurban gittiğim için en kısa sürede silmek istiyorum. Panel yüzünden evime günde 100 tane sipariş geldiği için artık bıktım ve peşimi bırakmaları için bu yönteme başvurdum.
Adresini bir kere aldılarsa, hesabını silince de gönderemezler mi?

Geri
Yukarı