Discord hesabı kendi kendine sunuculara giriyor

Emirhac

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Discord hesabıma daha önce olmayan bir şey oldu yaklasık olarak 2-3 haftadır bu sorunu çekiyorum Discord günde 1 kez +18 sunuculara beni ekliyor durdurulmuyor Discord hesabımda 2fa/telefon dogrulaması/mail dogrulaması gibi butun korumaları acmıs olmama rağmen böyle oluyor. Discord hesabıma başka birisi bağlı gözükmüyor izin verdigim botlardan olabilir mi bilmiyorum. Eğer öyleyse nasıl engellerim?

Discord ayarlarına girip izin verdiğiniz programları kapatın. Ardından bağlantı hesapları kapatın. 2 aşamalı doğrulama açıp şifrenizi değiştirin.

Ardından sistemi Kaspersky ile tam tarama yapın.

Merhaba. Discord hesabıma daha önce olmayan bir şey oldu yaklasık olarak 2-3 haftadır bu sorunu çekiyorum Discord günde 1 kez +18 sunuculara beni ekliyor durdurulmuyor Discord hesabımda 2fa/telefon dogrulaması/mail dogrulaması gibi butun korumaları acmıs olmama rağmen böyle oluyor. Discord hesabıma başka birisi bağlı gözükmüyor izin verdigim botlardan olabilir mi bilmiyorum. Eğer öyleyse nasıl engellerim?
Hocam bilgisiyarınızda kuvvetle muhtemel token grabber var. Siz token değiştikçe yenisini çekip bot diye swlere sokuyor.

Belki sonradan yaşayan vardır diye diyorum Discord ayarlardan yetkili uygulamalardan botları kaldırın izin verdiğiniz bilinmeyen botların sartlarinda sizin yerinize sunucuya katılma izni var bunlar genelde 18+ sunuculara girerken doğrulama için bota izin vermeniz gerekli diye koyuyorlar sonrasında böyle oluyor.

Geri
Yukarı