Discord hesabına giriş yapılmıyor

WindLord

Femtopat
Daha fazla  
Discord dün vakit geçiriyordum sonra bir anda "mesajlar yüklenemedi" hatası verdi. Hata olduğunu düşünüp sayfayı yeniledim bu sefer daha kötüsü hiçbir sekmeye giremeden sadece gözüküyorlardı fakat giriş yapamıyordum. Bu kez mobilden denedim API hatası dedi. İnternete baktım bu konuyla ilgili destek bölümü diyordu. Son kez şansımı denedim bu sefer düzeldi. Şimdi PC açtım yine aynı durum. Hesaptan çıktım bu kez hiç giremiyorum. Herhangi link veya bir şey indirmedim. Hesabımın riskli olduğunu da sanmıyorum. Sorun nedir? Açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızın şifresini "şifreni mi unuttun?" yazısına tıklayarak sıfırlayın ve tekrar giriş yapmayı deneyin.

Dün gece Discord kaynaklı bir problem vardı fakat şu an görünürde bir problem yok. İnternetinizini resetlemeyi deneyin veya önbelleği ve çerezleri temizleyin.

Şu an düzeldi fakat foruma yazdığım saatte aynı durum söz konusuydu Tekrar olma olasılığından endişeliyim

WEB sürümü hatalar ile dolu, kim bilir neden kaynaklı.

Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum önceden bununla karşılaşmadım.

WEB sürümü hatalar ile dolu, kim bilir neden kaynaklı.

Uygulamayı masaüstüne indiririm bundan sonra cevabınız varsa bununla ilgili yazarsanız hoş olur

Yeni konular

Geri
Yukarı