Satılık Discord Nitro 3 aylık 10 TL

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhabalar elimde Discord Nitro kodları var. Bunlar size kod olarak verilecek girip kendiniz aktif edeceksiniz. Herhangi bir güvensizlik sorunu varsa dc adresimden ekleyin çözeceğime eminim. Girip kendi ellerinizle discord nitronuzu kendi hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hatta emin olmanız için yapan arkadaşların resimlerini buraya atarım. Fiyat dediğim gibi 10 TL.

DİSCORD: HAZRETİADEM#1020

Ben alabilirim, bu arada daha önce hesabımda 2 yıllık nitro almıştım bir sorun çıkartır mı ? bir de xbox gamepass nitrosu kullanmıştım.

Onu eklemeyi unutmuşum kusura bakamayın. Evet hesabınızda daha önce nitro kullanılmamış olması gerekiyor. Tekrardan özür diliyorum.

Kartta illa paramı olması gerekiyor olması için yoksa 0 TL olsa alabiyor muyuz?

Kartta illa paramı olması gerekiyor olması için yoksa 0 TL olsa alabiyor muyuz?

Hocam kartta 10TL olması lazım sonra SteelSeries iade ediyor. Game Pass'te 0TL olsa da oluyor. Epic Games yoluyla aldı arkadaşım.

Kendiniz yapın hocam o zaman. Elimde kodlar var satılık ilan açtım. SteelSeries'ten alındığını ilk defa duydum. Ama xbox kaldırdı diye biliyorum bedava discord nitro almayı.

Kendiniz yapın hocam o zaman. Elimde kodlar var satılık ilan açtım. SteelSeries'ten alındığını ilk defa duydum. Ama Xbox kaldırdı diye biliyorum bedava Discord Nitro almayı.

Hayır hala var. Game Pass alıp alabiliyorsunuz. Hatta bunun sınırsız döngüsünü buldu bur arkadaş.

Hayır hala var. Game Pass alıp alabiliyorsunuz. Hatta bunun sınırsız döngüsünü buldu bur arkadaş.
Hangi arkadaşmış o böyle saçma bir şeye izin vereceklerini sanmıyorum. Neyse sınırsız discord nitronuz hayırlı olsun o zaman.

@356463 hocam tam olarak konunun neresine gülüyorsunuz?

Hangi arkadaşmış o böyle saçma bir şeye izin vereceklerini sanmıyorum. Neyse sınırsız Discord nitronuz hayırlı olsun o zaman.

@356463 hocam tam olarak konunun neresine gülüyorsunuz?

Konu dışında bir konu var hangi sayfada bilemiyorum bakıp bulursunuz.

Geri
Yukarı