Discord sunucusuna musallat olan birine karşı ne yapılabilir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 Ryzen 5500 16 GB Ram
Meslek
YouTuber
Öncelikle merhaba, 1 hafta önce arkadaşımın sunucusuna musallat olan adam şu an benim sunucuma musallat oluyor. 6 farklı hesapla sunucuma girip küfürler yağdırıyor. Maximum 12 yaşında biri ve ben bununla nasıl başa çıkabilirim? Öneriniz varsa yazar mısınız?

Öncelikle merhaba, 1 hafta önce arkadaşımın sunucusuna musallat olan adam şu an benim sunucuma musallat oluyor. 6 farklı hesapla sunucuma girip küfürler yağdırıyor. Maximum 12 yaşında biri ve ben bununla nasıl başa çıkabilirim? Öneriniz varsa yazar mısınız?

Küfürü yasaklayan botlar ile ya da kayıt sistemi ile.

Küfürleri kayıt alıp dava edebilirsiniz ama değeceğini sanmıyorum. Discord'da davet şifreleme tarzı bir şey var mı?

En büyük tepki tepkisizliktir.

O zaman sizin de dediğiniz gibi kayıt sistemi kurmak lazım. Uzun yavaş mod kullanılır.

Kayıt eklentisi kursam ne yazarki yeniden girebilir?

Her geldiğinde takmayıp banla 2 gram aklı varsa zaten bırakır bir süre sonra hem banlayınca mesajları da siliniyor sorun olmaz yani.

İşte yakalayabilsem Discord açık değilken geliyor küfürü yazıyor çıkıyor. Adıyla ban atmaya çalışınca illa Discord sunucusunda olması gerekiyor diyor.

Geri
Yukarı