Discord telefon doğrulama "kayıtlı hesaptan sil" sorunu nedir?

Ali Osman 8328

Centipat
Daha fazla  
Discord hesabıma giremiyorum. Telefon numarası doğrulamasına giriyorum kayıtlı hesaptan sil yazıyor kodu girdikten, sonra🥹. Şimdiden teşekkür ederim.😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon numaranızı başka hesapta kullandınız mı? Hata mesajı sanki bunu anlatıyor.

Discord hesabıma giremiyorum. Telefon numarası doğrulamasına giriyorum kayıtlı hesaptan sil yazıyor kodu girdikten, sonra🥹. Şimdiden teşekkür ederim.😁

Telefon numarasının başka bir hesaba kayıtlı olduğunu söylüyor. Numaranın bulunduğu hesaptan numarayı çekerseniz sorun düzelir.

Telefon numaranızı başka hesapta kullandınız mı? Hata mesajı sanki bunu anlatıyor.
Kullanmadım.

Zaten hata mesajında her şeyi belirtmiş. Neyi anlamadınız anlamadım.
Bilgisayardan discord kullanıyorum telefon doğrulaması istedi. Telefon tamirde olduğundan giremedim başka numaradan giriş yaptım gittim sim kartı aldım olmuyor kendi numaramla babamın numarasını biliyorum.

Kullanmadım.

Bilgisayardan discord kullanıyorum telefon doğrulaması istedi. Telefon tamirde olduğundan giremedim başka numaradan giriş yaptım gittim sim kartı aldım olmuyor kendi numaramla babamın numarasını biliyorum.
Yani başka hesaptan hesap açtım.

Kullanmadım.

Bilgisayardan Discord kullanıyorum telefon doğrulaması istedi. Telefon tamirde olduğundan giremedim başka numaradan giriş yaptım gittim SIM kartı aldım olmuyor kendi numaramla babamın numarasını biliyorum.

Yani başka hesaptan hesap açtım.

Kullanılan numara ile Discord hesabına giriş yapmayı deneyin.

Kullanılan numara ile Discord hesabına giriş yapmayı deneyin.
Giriş yaptım olmadı belki babamın hesabıyla açmışımdır dedim denedim mesaj gelmedi, kendi numarama mesaj geldi olmuyor bekleyeceğim, bir konuda bir süre sonra olduğunu yazmışlardı.

Teşekkür ederim herkese sağ
Giriş yaptım olmadı belki babamın hesabıyla açmışımdır dedim denedim mesaj gelmedi, kendi numarama mesaj geldi olmuyor bekleyeceğim, bir konuda bir süre sonra olduğunu yazmışlardı.
Yeni hesap açtım bıraktıklarım kalbimde olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı