Çözüldü Discord'da "2 adet ücretsiz takviye ile Nitro" ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Can_Shelby

Centipat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2023-05-12 221855.png

Şimdi ben başka bir sunucuya 2 adet takviye yapmak istiyorum fakat 2 adet takviye 83,93 TL tutuyor. Yanda da diğer seçenek olarak da "2 adet ücretsiz takviye ile Nitro" var. Yani ben ona tıklayıp Nitro'yu alınca direk o sunucuya 2 adet takviye yapabilecek miyim? Nasıl yapacağım. Biri bana şu konuyu adamakıllı anlatabilir mi?

Çözüm
Hocam boostlu nitro alırsanız nitro ve 2x boost hediye geliyor yani 2x boost basabiliyorsunuz.
Discord nitro aldığın zaman sana ücretsiz 2 takviye hakkı veriliyor. Onu istediğin sunucuya basabiliyorsun.

Hesabın nitro ile yükseltilmişse herhangi bir sunucuya 2 adet ücretsiz boost verebilirsin. Para ödemek zorunda değilsin. 2 boosttan sonra ücret ister.

Discord Nitro alırsanız 2 adet ücretsiz takviye hakkınız oluyor.

Eki Görüntüle 1776782

Şimdi ben başka bir sunucuya 2 adet takviye yapmak istiyorum fakat 2 adet takviye 83,93 TL tutuyor. Yanda da diğer seçenek olarak da "2 adet ücretsiz takviye ile Nitro" var. Yani ben ona tıklayıp Nitro'yu alınca direk o sunucuya 2 adet takviye yapabilecek miyim? Nasıl yapacağım. Biri bana şu konuyu adamakıllı anlatabilir mi?
Direkt olarak takviye almak aşırı saçma. 2 adet takviye 83,93 TL, Eğer Discord Nitro alınırsa Discord Nitro 26,99 TL ve ücretsiz 2 takviye veriliyor. 2 takviye alacağınıza nitronuz yoksa Discord Nitro alın 26,99 TL'ye.
Orada da belirtilen şey Discord Nitro ile 2 ücretsiz takviye verildiği.

Direkt olarak takviye almak aşırı saçma. 2 adet takviye 83,93 TL, eğer Discord Nitro alınırsa Discord Nitro 26,99 TL ve ücretsiz 2 takviye veriliyor. 2 takviye alacağınıza nitronuz yoksa Discord Nitro alın 26,99 TL'ye.
Orada da belirtilen şey Discord Nitro ile 2 ücretsiz takviye verildiği.

Hocam Boost'lu Nitro alırsanız Nitro ve 2X Boost hediye geliyor yani 2X Boost basabiliyorsunuz.

Nitro'yu satın aldığımda orada takviye bölümünde x2 ücretsiz mi yazacak yani... Ya da onun gibi bir şey mi?

Nitro'yu satın aldığımda orada takviye bölümünde x2 ücretsiz mi yazacak yani... Ya da onun gibi bir şey mi?
Bu sunucuya takviye yap dediğinde direk takviye yapıcaksın bi tane daha basmak istersen yine bastığında yine takviye yapmış olacaksın 2 takviyenin 1 ini farklı 1 ini farklı bir sunucuya basabiliyorsun o senin kararın sonra başka sunucuya taşımak istersen de ayarlardan sunucu takviyesine basıp üç noktaya tıklayıp takviyeyi aktar dersen aktarır.
1683920728569.png

Bu sunucuya takviye yap dediğinde direk takviye yapıcaksın bi tane daha basmak istersen yine bastığında yine takviye yapmış olacaksın 2 takviyenin 1 ini farklı 1 ini farklı bir sunucuya basabiliyorsun o senin kararın sonra başka sunucuya taşımak istersen de ayarlardan sunucu takviyesine basıp üç noktaya tıklayıp takviyeyi aktar dersen aktarır.
Eki Görüntüle 1776818
Yardımınız için Teşekkür ederim👍

Geri
Yukarı