Disiplin cezası istediğim liseye gitmeme engel olur mu?

Elektro56

Centipat
Daha fazla  
Bir tane hocaya yanlışlıkla su attığım için hakkımda tutanak tutuldu ifadem alındı ve yarın disiplin kuruluna çıkarılacağım ceza alırsam ne olur, almazsam ne olur?
İstediğim liseye gidemez miyim ya da ileride olumsuz olarak karşıma çıkar mı? (daha belli değil)

Bir tane hocaya yanlışlıkla su attığım için hakkımda tutanak tutuldu ifadem alındı ve yarın disiplin kuruluna çıkarılacağım ceza alırsam ne olur, almazsam ne olur?
İstediğim liseye gidemez miyim ya da ileride olumsuz olarak karşıma çıkar mı? (daha belli değil)

Yok, işleme konmaz ilk vukuatınsa. Muhtemelen ya uyarı ya da kınama alırsın zaten o da işleme konmaz.

Çok korkutucu bir sistemin içindeyiz ifade filan veriyorsun sanki cinayet işlemiş gibi. Sadece okul ve su atmıssın tamam ıslandı bitti. Oldu bir de evhapsine tıksınlar.

Çok korkutucu bir sistemin içindeyiz ifade filan veriyorsun sanki cinayet işlemiş gibi. Sadece okul ve su atmıssın tamam ıslandı bitti. Oldu bir de evhapsine tıksınlar.
Yapılması gayet normal, bu yaşlarda yaptıklarının bedelini ödemesi gerektiğini öğretmeleri gerekiyor. Ancak biraz daha tolerans olabilir tabii.

Karşısındaki yakın arkadaşı değil ama bu kadar da büyütmemek gerek

Hayır siliyorlar.
Merhaba beni bugün müdür yardımcısı çağırdı ve benle birlikte 10 14 kişi vardı nedeni ise Türkçe dersinde konuşmuş uz hoca ben sisteme girimde görün dedi ama tutanak kağıdı falan imzalamadik acaba sicilime tutanak girişimdir?? (8. Sınıfım)

merhaba bugün ben disiplin kuruluna gittip ve sınıftan 10 14 kişi vardı nedeni ise Türkçe dersinde konuşmuş uz hoca bize ben sizin sisteme girişimde görün dedi ama ne tutanak ne bir kağıt imzaladı sicilime işlemişlerdir yoksa korkutmak için mi yaptilar (8.sinifim)

Yeni konular

Geri
Yukarı