Dolandırıcı panel yoluyla kişisel bilgileri buldu ve tehdit ediyor

ahmetkirguz

Zeptopat
Daha fazla  
IMG_20240425_222412.jpg

Sahibinden bir ürün beğenmiştim, adama yazdım sonra sahte sahibinden linki attı. Bende istemiyorum dedim. Sonra numaramdan bilgilerimi bulmuş. Sizce ne yapmalıyım? Adamin numarası +90 ile başlıyor ama açık hat falan da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2178612

Sahibinden bir ürün beğenmiştim, adama yazdım sonra sahte sahibinden linki attı. Bende istemiyorum dedim. Sonra numaramdan bilgilerimi bulmuş. Sizce ne yapmalıyım? Adamin numarası +90 ile başlıyor ama açık hat falan da olabilir.
Birşey yapamaz merak etmeyin, uğraşırım diyorsanız şikayet edin.

Eki Görüntüle 2178612

Usta bizim bilgiler elin Afrikalı'sında bile vardır takma kafana gül geç. Arkadaşlar dediği gibi polise şikayet edebilirsin ek olarak.

Her 15 kişiden 1'inde var bu bilgiler. En fazla ne olabilir? Ünlülerin bilgileri bile her yerde dolaşıyor.

En fazla yemek sepetinden 2 hamburger söyleyecek.

Eki Görüntüle 2178612

Hiçbir şey olmaz usta. Paneller internette Free zaten. Panelden bilgi alan kendini kral zannediyor ilginç :D polise falan vermeyi denemeyin engelleyin geçin Max telefon numarasından rahatsız eder. Adresi öğrenip fake ihbar tarzı şeyler gelirse o zaman gidin.

Bu bilgilere ulaşmak zor değil. Her devlet memurunun (polisin vs) ulaşabildiği bir şey olduğu için internette bile satışları mevcut. Lakin bu bir suçtur eğer çocuk değilse hapis cezasına kadar gider.

Geri
Yukarı