Dolar 4.29, Euro 5 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TAHAU

Kilopat
Makaleler
2
Dolar 4.5'e doğru ilerliyor, Euro zaten 5 civarıydı ama dolar durmuyor. Her şey pahalanıyor özellikle elektronik ürünler, sizin düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eh, bu paralar hakkında düşüncelerim, nasıl bu kadar artabiliyor? Yahu bir kere bizim paramız artsa ağlarım biliyor musun. Bilemem senin düşüncen nedir ama benim düşüncem bu.

Kardeşim sen bakkaldan ekmek alırken dayı 1 dolar mı diyor? Hayır. O halde ne takıyorsun kafana!
Ekmek de artıyor doğal olarak. Onun içindeki buğdayı toplayan makineden hamurunu yoğuran makineye kadar çoğunlukla yabancı marka araçlar kullanılıyor. Dolaylı yoldan etkiliyor yani.

Ekmek de artıyor doğal olarak. Onun içindeki buğdayı toplayan makineden hamurunu yoğuran makineye kadar çoğunlukla yabancı marka araçlar kullanılıyor. Dolaylı yoldan etkiliyor yani.
Beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bir dahakine esprili bir yorum yapmamaya özen göstereceğim :)

"Dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur." Mevcut Başbakan.

Squidward at Grave 08052018203421.jpg

Geçen hafta içinde 740 TL verip monitör aldım, 3-4 gün sonra aldığım monitör aynı mağazada 857 TL ye çıkmış, gerisini siz düşünün artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı