Dolar 6.86

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 196
  • Görüntüleme 7B
Bilemiyorum biz aradığımda ne altyapınız var ne.

Bilemiyorum biz aradığımda ne altyapınız var ne de başka bir şey var dediler. Evimizi değiştirmek gerekiyormuş doğru mu?

Altyapını araştır fiber varsa direkt fibere geç. En son çaredir ev değiştirmek. Yoksada başvuru yapacan fiber için gelmesini beklicen. Benim gibi ben evimi değiştirmem imkansız çünkü ev sahibi biziz :D.

Bina eski ise girişte yeni ise sistem odasında bu kutudan varsa kullanbilirsin.
Hiçbirşey yok bina 10 yıl kadar var.
Altyapını araştır fiber varsa direkt fibere geç. En son çaredir ev değiştirmek. Yoksada başvuru yapacan fiber için gelmesini beklicen. Benim gibi ben evimi değiştirmem imkansız çünkü ev sahibi biziz :D.
Bizde ev sahibiyiz evi değiştirdiğimiz ilk yerde altyapıyı soracağım :D
TTnete bakıyorum sitesinde mahallemi vb girince altyapımın en fazla adsl desteklediği yazıyor

Dolar büyük bir ihtimalle 5.90 seviyelerine düşecek ve ben de düştüğü zaman sizin halinizi görmek istiyorum.
Dolar 3.50 civarında dolaşırken de böyle konuşan tipler vardı. Sonra hiçbirini forumda tekrar görmedim. :) Sanırım nick ve avatar değiştirdiler ya da komple yeni hesap açtılar. Doların 5.90'a düşeceğine sizi inandıran nedir? 🤦‍♂️

18 Mayıs 2018: 1 ABD Doları 4,46 TL
18 Mayıs 2019: 1 ADB Doları 6,06 TL
18 Mayıs 2020: 1 ABD Doları 6,86 TL

Sahiden dolar çakılıyor. 😂

Geri
Yukarı