Dolar 6.86

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 196
  • Görüntüleme 7B
@TeknoFix29 Amerika ile bir değiliz bu bir gerçek. Adamlar her şeyi üretiyor ve dünyanın alışveriş için kullandığı paranın sahipleri. Haliyle refah seviyeleri bizden yüzlerce kat daha iyi, bizde Black Friday adı altında bazı parçaları güzel fiyata verdiler ancak gerçek Black Friday bu değildi.
Üretmez isek daha da alım gücümüz düşer ve daha da kötü duruma geliriz. Üzülecek halimize seviniyoruz :) Umarım yerli üretime daha fazla önem veririz, kimse üretiyoruz demesin. SİHA'ları falan bilgisayar olarak kullanamayız veya bizim yaşantımızda yer edinemez. Umarım Fetöcü damgası yemem :)

@TeknoFix29 Amerika ile bir değiliz bu bir gerçek. Adamlar her şeyi üretiyor ve dünyanın alışveriş için kullandığı paranın sahipleri. Haliyle refah seviyeleri bizden yüzlerce kat daha iyi, bizde Black Friday adı altında bazı parçaları güzel fiyata verdiler ancak gerçek Black Friday bu değildi.
Üretmez isek daha da alım gücümüz düşer ve daha da kötü duruma geliriz. Üzülecek halimize seviniyoruz :) Umarım yerli üretime daha fazla önem veririz, kimse üretiyoruz demesin. SİHA'ları falan bilgisayar olarak kullanamayız veya bizim yaşantımızda yer edinemez. Umarım Fetöcü damgası yemem :)
Yok hocam damga yemezsiniz, haklısınız.🙂

Dolar büyük bir ihtimalle 5.90 seviyelerine düşecek ve ben de düştüğü zaman sizin halinizi görmek istiyorum.
Düşmeyince sana böyle gülmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşmeyince sana böyle gülmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AATXAJzXSh2sGk9lpeWb11v6aIF9kzW8YQJGPDdiQw=s900-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo

Bu forumda yemeniz zor, herkes sizin gibi düşünüyor çünkü.
Umarım şu virüs illeti bir an önce giderde herkes eskiye döner. O kadar kötü durumdayız ki devlet çaktırmadan para basıyor, bu konuda ciddiyim artık o kadar kötü durumda ki ekonomi. Bir nebze ferahlasın diye para basıp insanlara veriyorlar, yoksa devlet nasıl yardımlar falan versin ki? Bu da bize ders olmuş olur, bu sayede yerli üretime daha çok odaklanırız. Not: İfade uyarım olduğu için beğenemiyorum.

Geri
Yukarı