EA App Dolara Geçti

Bunlar daha iyi günler. Asıl olay 2024-2025 te. 😉

Hayır olamaz ya. Daha dün girdim need for speed dlc paketini alacaktım 280tl'ye. Yarın karta para yükler alırım demiştim. O an düşündüm ama acaba bunlar dolara ne zaman geçecek diye. Of ya şansa bak çok üzüldüm mümkün değil alamam artık. Çok içime oturdu off.

Kimse farkında değil ama yavaş yavaş batıyoruz hatta battık. Adamların gözünde değerimiz yok Türk lirasını es geçiyorlar artık. Sadece oyun sektörü değil firmalar bile çekiliyor ülkeden. Mesela bp komple çekildi Türkiye'den petrol ofisi aldı tüm haklarını. Bu liste uzar gider. Sonumuz hayırlı değil maalesef.

Hayır olamaz ya. Daha dün girdim need for speed dlc paketini alacaktım 280tl'ye. Yarın karta para yükler alırım demiştim. O an düşündüm ama acaba bunlar dolara ne zaman geçecek diye. Of ya şansa bak çok üzüldüm mümkün değil alamam artık. Çok içime oturdu off.
280 tl idi 30 dolar olmuş. Hayat bitti. Tek isteğim arada bir bmw m3 gtr sürmekti. Gerçeğini almayı geçtim zaten. Artık oyunda bile oynama hayalini kuramıyorum.

Zaten Steam dolara geçmesi Türk oyunculuğuna büyük bir darbe vurdu bu saatten sonra oyunlarda Sony oyunları dışında yeni oyunlarda Türkçe alt yazı çıkacağını düşünmüyorum.

Zamanında ülke büyük potansiyel taşırken 2-3 yıl içinde oyunculuk darmaduman oldu.

Sony oyunlarında niye çıksın Sony Türkiye'den çekildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı