Doping Hafıza Veya Raunt Tarzı Oluşumlar

KlerhFi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YKS'ye hazırlandığım dönem içerisinde bu iki siteden birini kullanmak istiyorum. Video izleyerek veya dijital ortamdan ders çalışmayı aşırı seviyorum. YouTube'daki kaynaklar aşırı kısıtlı ve çok kolay olduğunu düşünüyorum. Önceden kullanmış arkadaşlarım alınmalı mı yoksa boş bir şey mi? Tavsiye verirse çok iyi olur.

İnstagram sayfalarından ve başarılarından gördüğüm kadarıyla başarılı oluşumlara benziyor.

Para tuzağı. O inceleyenlerde, başarılı olanlarda, gerçek anlamda çalıştıklarından parayı basıp bunla çalıştı ayağına yatarlar genelde.

İkisini de kullanmadım ama ikisinden birini tercih edeceksen Raunt daha ucuz. Ayrıca yanında kitap da veriyor. Kitaplar hakkında bir şey söyleyemeyeceğim sadece kimya fasikülünü gördüm, pek iyi değildi. Yanında her dersten 1-2 soru bankası daha alacaksan ve kendim çalışarak yapabilirim diyorsan alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı