Dota 2 AMD HD 6850 Test !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS normalde 75 civarı ama kayıt yaparken 60'ara düştü. [Render seviyesi sadece %90'larda oyunda unuttum. Diğer ayarlar "max settings"]

Hızlı bir oyun diye CO-OP game kurup oynadım. Zaten oynamadım sayılır sadece kayıta yoğunlaştım. :)

Edit: Camtasia Studio ile render yaptım. İlk defa kullandım programı, video görüntü kalitesi iyi değil, tam ayarlıyamadım herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu oyuna başlayacağım ya, dur bakalım. :) Güzel video olmuş. :) Yalnız karakterin sesi bir süreden sonra gıcık edeceğe benziyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
3:37 den itibaren daha net, her hareketinde senin karakterinin söylediği söz. Büyücü olarak algılamışım ilk seferde, benim hatam. :)

3:37 den itibaren daha net, her hareketinde senin karakterinin söylediği söz. Büyücü olarak algılamışım ilk seferde, benim hatam. :)

Sniper karakterin ismi çok komik bir adam ya. Acayip range var, ultisi CD'si düşük ve hasarı yüksek, ministun var, tek kötü yanı kaçış skili yok. Uzaktan dikkatli çalışcan :)

Lol olsun Dota olsun anlayamıyorum şu oyunları ya. Kafam basmıyor. Tek oynadığım oyun Half Life ve onun modu Adrenaline Gamer. Ben eskilerden kalmışım biraz. :D Video içinde teşekkürler.

Dota 2'yi ben de sıklıkla oynayan birisiyim ve aynı ekran kartını kullanıyorum.
Bu tür oyunlar Battlefield serisine benzemez, önüne gelene ateş edip öldürmüyorsun.

Her karakterin farklı farklı güçleri var ve bunları bilmelisin. Bilmezsen seni ezerler. En azın 1 haftanızı alır bu oyun. 1 hafta sonunda, en azından yem olmamayı öğrenirsiniz.
Sürekli aynı kahramanı oynamak yerine farklı farklı karakterleri oynayın ki oyunun mantığını anlayasınız.

Mesela ben :D Kendimi bildim bileli Riki ve Zeus ile millete ks atıp dururum :D Çünkü ks herosu :D Gerçekten bağımlılık yapacak derecede kaliteli bir oyun.

Her şeyden önce, kaliteli insanların oynadığı bir oyun. Metin 2 'den çıkan Dota 2 oynayamıyor çünkü.
Lanet olsun ben Metin2 'den sonra bu oyunu birkaç gün içinde kavradım :D Ne olacak şimdi d.:

2005'te Garena ve Battle.net'te DotA oynardık. Fazla seviyesiz yoktu ama 2008 gibi ana bacı giriştiler. İdare ettik. DotA 2 çıkınca paralı olduğu için seviyesizler gelemedi. Ama şu an parasız yavaş yavaş geliyorlar. Oyuna yazık olacak.

LoL neymiş? DotA varken LoL yoktu. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı