Metro: Last Light AMD HD 6850 Test !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal şartlar altında oyunda gösterdiğim ayarlarda 45-55 arası FPS ama kayıt ederken 5-8 FPS düşüyor...

Önemli not: Özellikle AMD kullanıcıları kesinlikle oyunun 3. update'i kursunlar yaklaşık %50 fps artışı oluyor...

Oyuna yeni başladım, oyun kadar güzel olan oyunun giriş müziği, harika:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt yaparken FPS düşme sorununu yeni bir HDD alarak çözebileceğiz. Ancak gel gör ki, onu bir de almak var...

Güzel video.

Hiç gerek yok daha önce de forumda açıklamıştım.

Nvidia'dan yeni bir Program geliyor adı Shadowplay. Bu program tamamen kartın GPU'sunu kullanarak çalışan bir program, programın farkı şu.

Diğer programlara nazaran kayıt alırken en az FPS düşüren program olduğu söyleniyor.

Kalite olarak Fraps ile aynı kalitede kayıt alıyor.

Şimdi sıkı durun Fraps ile kayıt yapılan Video'nun boyutu 4 GB yer kaplarken, Shadowlay ile aynı sürede çekilen video 250-300 MB alan kaplıyor.

Ben büyük bir heyecanla ne zaman çıkacak diye bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı