Dragon age - Inquisition hata vermeden kapanıyor

Bubaha

Picopat
Daha fazla  
Dragon age - Inquisition'da oynarken başlarda bir kaleye gidiyoruz ve bizden 3 bayrağı sıralamamızı istiyorlar. Sonra Lord ile konuşmaya gidiyoruz. O görevde skil kullandığımda veya düz yürüdüğümde veya sabit kaldığımda (yani ne yaparsam yapayım) hiçbir hata vermeden direkt oyundan atıyor. Hiçbir hata vermiyor yani direk (alt+F4) yapmışız gibi sorunu bilen çözen var mı? Ve sistemim yetiyor Full ayarlarda kasmadan takılmadan donmadan oynayabiliyorum. Başka görevlerde atmadı hiç.

Ekran görüntüsü 2024-05-11 170747.png

Yani şimdi hatayı bilmiyoruz oyun kurulurken de oluşmuş olabilir, çok ilerlemediyseniz oyunda yeni bir save ile başlayın.
yok olmuyor oyun hatalı herşeyi denedim grafik kartı değiştirme dahil herşeyi oyun bozuk 3. sıfırdan başlayışım bozuk oyun ginede yardım için sağol

O bölüm oyunun bayağı ilerisi oluyor. Yeniden başlarsa saatlerce vakit kaybeder ama normalde grafik ayarlarını düşürdüğün zaman oradaki bu sorun düzeliyordu. Farklı grafik ayarlarını dene. En düşüğe çektiysen ortaya çek ve farklı çözünürlüklere al. Yine düzelmezse geri dönüşü olmayacak şekilde kayıt dosyası bozulmuş demektir.
dediğiniz herşeyi denedim yok olmuyor oyun hatalı herşeyi denedim grafik kartı değiştirme dahil herşeyi oyun bozuk 3. sıfırdan başlayışım bozuk oyun ginede yardımlarınız için sağol oyun DELETE :(

yok olmuyor oyun hatalı herşeyi denedim grafik kartı değiştirme dahil herşeyi oyun bozuk 3. sıfırdan başlayışım bozuk oyun ginede yardım için sağol

dediğiniz herşeyi denedim yok olmuyor oyun hatalı herşeyi denedim grafik kartı değiştirme dahil herşeyi oyun bozuk 3. sıfırdan başlayışım bozuk oyun ginede yardımlarınız için sağol oyun DELETE :(
Ben de oynamıştım biraz ortalarına doğru sonradan ara verdim ama bu hatayla karşılaşmadım, oyun sürümü legal değilse değiştirebilirsiniz benim indirdiğim deluxe edition cpy olanıydı.

Bu tür durumlarla karşılaşmak istemiyorsan birden fazla kayıt dosyası yedeklemeni öneririm. En azından üç farklı kayıt dosyan olmalı oto kayıtlar hariç olarak bunlara da büyük ana görevler öncesi kayıtlar alarak yedeklerini tut. Geriye dönmeni kolaylaştırır.

Bu tür durumlarla karşılaşmak istemiyorsan birden fazla kayıt dosyası yedeklemeni öneririm. En azından üç farklı kayıt dosyan olmalı oto kayıtlar hariç olarak bunlara da büyük ana görevler öncesi kayıtlar alarak yedeklerini tut. Geriye dönmeni kolaylaştırır.
böyle oyunlarda en az 15 kayıt dosyası bulunduruyorum zaten görev önceleri ana görevler ve kader kararlarda hep kayıt alırım diğerleri de arada aldığım kayıtlar (olmayınca olmuyor malesef)

Geri
Yukarı