@VolkTyson,

Hocam bugün gelen bir güncelleme ile, oyuna girdiğimde otomatik olarak İngilizceye dönmüştü, yamayı silip tekrar kurunca tekrar Türkçeye dönüyor. Bilgi vereyim dedim.
Haberim var. Dosya isimleri değişiği için biz garantiye alıp güncelledik tekrar, birazdan paylaşıcam.

Hocam ben anlamadım kurduktan sonra siyah ekran kalıyor dosyaları doğrulayınca düzeliyor tekrar verdiğiniz v5 atıyorum olmuyor.

Hocam ben anlamadım kurduktan sonra siyah ekran kalıyor dosyaları doğrulayınca düzeliyor tekrar verdiğiniz V5 atıyorum olmuyor.

Dün bende buna benzer bir durum yaşadım, oyun içinde kamp yapıp dinlenme yapınca siyah ekranda kalıyordu. Bende dosya doğrulaması yaptım, oyun İngilizceye döndü ama sorun düzelmişti. Yamayı tekrar indirip kurduğumda sorun yaşamadım. Mecvuttakini silip, tekrar bu linktekini indirip dene istersen hocam.

Hocam ben anlamadım kurduktan sonra siyah ekran kalıyor dosyaları doğrulayınca düzeliyor tekrar verdiğiniz v5 atıyorum olmuyor.
Yunus arkadaşımızın da dediği gibi oyunun dosyalarını doğruladıktan sonra v5'i indirip, oyunun dosya konumuna atarak kurulumu tamamladığında, herhangi bir sıkıntı olmaması lazım. Eğer aynı sorunu yaşarsan, discord kullanıyorsan sunucudan beni etiketleyip durumu söylersin. Yayın açarsın, birlikte bakarız. Çünkü bu şekilde herkesin sorunu çözüldü, farklı bir sorun varsa görmeden bir şey diyemem maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı