Driver Booster neden kullanılmamalı?

drawslyy

Picopat
Daha fazla  
Driver Booster ile sürücülerimi yükledim fakat herhangi bir sorun olmuyor bilgisayarımda fakat forumda çok fazla kişi Driver Booster'i kötülemiş. Kullanmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir ve kullanması mantıklı değil neden dersen Aygıt Yöneticisi kendi ekran kartı dışında her şeyi otomatik yükleyip güncelliyor zaten tek yapman gereken gidip ekran kartının sürücüsünü yüklemek sırf bunun için de ayrıyeten programa bel bağlamaya gerek yok.

Driver Booster ile sürücülerimi yükledim fakat herhangi bir sorun olmuyor bilgisayarımda fakat forumda çok fazla kişi Driver Booster'i kötülemiş. Kullanmalı mıyım?

Kullanmamalısın, çoğunlukla olmasa da yanlış sürücüler yükleyip sistemini bozabilir, parçalarının düzgün çalışmasını engelleyebilir. Donanım kimliklerini atarsan sürücülerini bulabiliriz.

Orijinal Driver'ı bozar yanlış/eksik indirmeler yapar ve virüs girmeyeceği garantisi yok. Direkt orijinal siteden driver indirmek varken zaten saçma o tür programlar.

Güvenilir ve kullanması mantıklı değil neden dersen Aygıt Yöneticisi kendi ekran kartı dışında her şeyi otomatik yükleyip güncelliyor zaten tek yapman gereken gidip ekran kartının sürücüsünü yüklemek sırf bunun için de ayrıyeten programa bel bağlamaya gerek yok.
Sürücüleri aygıt yöneticisi nasıl güncelliyor? Bilgilendirir misiniz ben de programdan yapıyordum ben de oradan yapayım.

Sebepsiz yere problemi sürücü kurup mavi ekran yemek istiyorsanız kullanabilirsiniz.
Sürücüyü düvenli kurup kurmadığı bile belli değil.

Kullanmayı bıraktım fakat şu anda bilgisayarımda o program ile yüklediğim sürücüler mevcut format atmak istemiyorum hepsini tek tek silmemmi gerekir?

Sürücüleri Aygıt Yöneticisi nasıl güncelliyor? Bilgilendirir misiniz ben de programdan yapıyordum ben de oradan yapayım.

İlk olarak DDU ile ekran kartı Driver'ını silip orijinal sitesinden modelinize göre indirmeniz gerek. Onun haricinde Windows -eğer bu ayarı manuel olarak kapatmadıysanız- eski driverları kendisi güncelliyor Update ile.

Kullanmayı bıraktım fakat şu anda bilgisayarımda o program ile yüklediğim sürücüler mevcut format atmak istemiyorum hepsini tek tek silmemmi gerekir?

Windows Update'den güncellemeleri denetleyin bir şey var mı bir bakın.

İlk olarak DDU ile ekran kartı Driver'ını silip orijinal sitesinden modelinize göre indirmeniz gerek. Onun haricinde Windows -eğer bu ayarı manuel olarak kapatmadıysanız- eski driverları kendisi güncelliyor Update ile.

Windows Update'den güncellemeleri denetleyin bir şey var mı bir bakın.

Hayır yok denetlediğimde bir sonuç yok çünkü zaten güncel.

Geri
Yukarı