DualSense alınır mı?

Basit bir uyumluluk aracı her şeyi çözer problem olacağını sanmıyorum.
Genede illa problem çıkıyor hocam. Her hafta 10 kişi konu açıyor buraya PC için dualsense şöyle böyle nasıl yapabilirim diye tak çalıştır bir cihaz almak varken PS koluna bukadar abanılmamalı.

Gene de illa problem çıkıyor hocam. Her hafta 10 kişi konu açıyor buraya PC için DualSense şöyle böyle nasıl yapabilirim diye tak çalıştır bir cihaz almak varken PS koluna bu kadar abanılmamalı.

PS kolunun tasarımı ile Xbox'ın tasarımı arasında epey fark var bence. Oyuncu PS koluna alışmış ise Xbox kolu oyunun oynanışını zorlaştırır. Ben hayatımda hiç Xbox kolu kullanmadım, yıllarımı PS kumandası ile geçirmiş birisiyim. Mesela ben PC-PS den tekken 7-8 oynaya birisiyim ve bana PS kolu yerine Xbox kolu ver, oyundaki bütün becerim, yeteneğim alt üst olur, mahvolurum mesela.

PS kolunun tasarımı ile Xbox'ın tasarımı arasında epey fark var bence. Oyuncu PS koluna alışmış ise Xbox kolu oyunun oynanışını zorlaştırır. Ben hayatımda hiç Xbox kolu kullanmadım, yıllarımı PS kumandası ile geçirmiş birisiyim.
Tanıdığım biri de öyleydi ödünç olarak Xbox kolumu verdiğimde 1 haftada pil dayanmadı günde 12-13 saat oynamaya başladı benim kolla en son elinden zorla aldım kolu geri.

Tanıdığım biri de öyleydi ödünç olarak Xbox kolumu verdiğimde 1 haftada pil dayanmadı günde 12-13 saat oynamaya başladı benim kolla en son elinden zorla aldım kolu geri.

Ne oynuyordu arkadaşınız? Forza yarış oyunu ise tamam ama Tekken, Mortal Kombat gibi oyunlarda bu kumandaya alışmış ise helal olsun.

Ne oynuyordu arkadaşınız? Forza yarış oyunu ise tamam ama Tekken, Mortal Kombat gibi oyunlarda bu kumandaya alışmış ise helal olsun.
Fifacıydı. Hatta kamuflajlı dualsensi vardı. Evimde kaldı bir dönem o ara oynuyodu. Ayrıca 8 yönlü Dpad mortal kombat tarzı oyunlarda daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı