DualSense PC'de düzgün çalışmıyor

egesen

Hectopat
Daha fazla  
Sony DualSense 5 oyun kolunu kablo ile bilgisayarda kullanıyorum ve Steam dışındaki hiçbir oyunda düzgün çalışmıyor. DualSense'i Xbox konsoluna çeviren uygulamalar (DSX, X360CE) da kullandım fakat bu sefer de oyunlarda takılmalar başladı. Mesela Forza Horizon 5 oyununda gaza basarken aynı aynda direksiyon çeviremiyorum veya bir tuşa basarken bir anda basmamaya başlıyor gibi sorunlarla çokça karşılaşıyorum. Forza Horizon 5 dışında descenders oyununda da denedim ve descenders direk olarak kolu algılamadı. Kol ayarlarda ses aygıtı olarak gözüküyor ve Steam kapalıyken bağladığımda sadece şarj olma ışıkları yanıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (368).png
    Ekran Görüntüsü (368).png
    95,9 KB · Görüntüleme: 13
DualSense'i bir de USB kablo ile PC'ye bağlamayı dene. Çünkü Bluetooth bağlantısı ile her zaman iyi verim alamayabiliyorsun.

DualSense'i bir de USB kablo ile PC'ye bağlamayı dene. Çünkü Bluetooth bağlantısı ile her zaman iyi verim alamayabiliyorsun.

Bilgisayarımda bluetooth bağlantısı için aparatım yok kablo ile bağlıyorum. Kabloda sıkıntı olabilir diye düşündüm bluetooth apratı almayı planlıyorum veya kabloyu değiştirmek işi çözer mi sizce?

Geri
Yukarı