DualSense PC'de zayıf titreşim sorunu nasıl düzeltilir?

FBEmre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. PC'de DualSense kullanıyorum fakat titreşim PS5'e göre çok zayıf. PS5'te de DualSense'yi kullandım, titreşim gerçekten çok kuvvetli ve tatmin edici fakat PC'de aşırı zayıf. Bir sorunu yok yeni cihaz şarjı falan da tam. Hatta belki size gelen kolda kronik olabilir, bu sorun diyecek olursanız da 3 farklı kol denedim kendi bilgisayarımda, hepsi aynı. Acaba PC'de bu güçlü titreşim özelliği desteği mi yok diyeceğim fakat başka kimsede böyle bir sorun görmedim, herkes titreşimde bir sorun ve zayıflık olmadan kullanıyor. PS5'te ayarlar kısmından kolun titreşim, adaptive triggers kuvvetini ayarlayabiliyorsunuz. Acaba PC'de böyle bir ayar yapılabilen program veya başka bir yer falan var mı? DSX'de böyle bir ayar bulamadım aynı şekil, DS4 Windows'ta da aynı. Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü DualSense'yi PC için almamın en büyük nedenlerinden biri de buydu, oyunu hissetmek ve o titreşimin verdiği zevki almak. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haptic Feedback yok PC'de. Desteklemesi için kabloyla bağlaman lazım. Ayrıca oyunun da desteklemesi lazım. Kablolu olarak PC'de dener misin
Haptic feedback evet oyunun desteklemesi lazım biliyorum fakat benim bahsettiğim genel titreşim yani kablolu da kablosuz da titreşim gücü aynı zayıf. Bunun çözümünü sormuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı