DualShock 4 back button attachment PS4 ne işe yarar?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, internette bir ürün gördüm ismi.
DualShock 4 back button attachment PS.
Hoşuma gitmedi değil güzel gibi. Sizce para verip almaya değer mi? Ne işe yaradığını bilmiyorum ancak oradan okuduğuma göre OLED ekran gibi bir şey varmış üstünde.

Bazı hızlı tuş basmak gereken oyunalrda, sağ baş parmağımızı analogdan kaldırmadan tuşlara basmamıza yarayan bir alet.

Bazı hızlı tuş basmak gereken oyunalrda, sağ baş parmağımızı analogdan kaldırmadan tuşlara basmamıza yarayan bir alet.Kontrolcüdeki her hangi bir tuşu atayabiliyorsunuz.

Bazı hızlı tuş basmak gereken oyunalrda, sağ baş parmağımızı analogdan kaldırmadan tuşlara basmamıza yarayan bir alet.
Kontrolcüdeki herhangi bir tuşu atayabiliyorsunuz.

Kontrolcüdeki herhangi bir tuşu atayabiliyorsunuz.
Değer mi bu fiyata?

Değer mi bu fiyata?
Bence call of duty gibi oyunlarda e sporcu değilseniz bin lira edecek hiçbir şeyi yok.
bin liraya 2. el arkası tuşlu kontrolcü bile bulabilirsiniz belki.
Ben olsam almazdım.

Bence call of duty gibi oyunlarda e sporcu değilseniz bin lira edecek hiçbir şeyi yok.
bin liraya 2. el arkası tuşlu kontrolcü bile bulabilirsiniz belki.
Ben olsam almazdım.
Fortnite'da yapı yaparken kolayıma gider diye düşündüm. Fortnite'da DualShock 4 tuş atamaları leş gibi bir şey çok zor özellikle yapı yaparken çok zorlanıyor insan. Arkası tuşlu kontrolcü derken link falan atabilir misiniz?

Fortnite'da yapı yaparken kolayıma gider diye düşündüm. Fortnite'da DualShock 4 tuş atamaları leş gibi bir şey çok zor özellikle yapı yaparken çok zorlanıyor insan. Arkası tuşlu kontrolcü derken link falan atabilir misiniz?
Herhangi birini bilmiyorum sadece zamanında öyle şeyler vardı 2. eli bin lira olabilir bilmiyorum. Eğer fortnite çok seviyorsanız olabilir ama bence 2 tane tuş için bin lira biraz pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı