DualShock 4 sisteme bağlandıktan sonra kapanıyor

mthnc1

Hectopat
Merhabalar, başlıkta belirtmiş olduğum gibi DualShock 4'üm Windows 10 bilgisayarıma bağlanıyor ama bağlandıktan sonra 10 saniye gibi bir sürede kapanıyor. Ve PS tuşuna basınca tekrar açılıyor ama sonra tekrar kapanıyor. Çözümü iletirseniz sevinirim. Şarjı var bu arada, PS4 üzerinden kontrol ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, başlıkta belirtmiş olduğum gibi DualShock 4'üm Windows 10 bilgisayarıma bağlanıyor ama bağlandıktan sonra 10 saniye gibi bir sürede kapanıyor. Ve PS tuşuna basınca tekrar açılıyor ama sonra tekrar kapanıyor. Çözümü iletirseniz sevinirim. Şarjı var bu arada, PS4 üzerinden kontrol ettim.
Arkadaşın dediği DS4Windows bende işe yaramdı. Bende steam'den bağladım. Steam geniş ekran dan DS4'ü steama bağlarsanız gerisinde yardımcı olurum.

dostum selam ben bu sorunu yabancı birnden izleyerek çözdüm
ekstra: videoyu izledim lehim yoluyla anten bağlıyorsun anakartına
ardından sorun çözülüyor
fakat ben bugün aynı sorunu tekrar yaşadım
bende tekrar anteni (basit bir elektrik kablosu) söktüm ve tekrar lehimledim
fakat bu sefer olmadı anlamsızca bu yöntemi denemeni tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı