Düşük bütçeli kablosuz oyuncu ekipmanı önerisi

Ahwehota

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Masa üstündeki kablo yoğunluğundan bunaldığım için kablosuz ekipman seti dizmek istiyorum. Kablosuz kulaklık, mouse ve klavye almak istiyorum. Klavye ve mouse için önceden forumda konu açmıştım ancak yeterli öneri gelmediği ve acelem olmadığı için o dönemde ertelemiştim ancak taksitlerin sürekli azaltılması nedeniyle bir an önce alıp rahatlamak istiyorum. Şu an için aklımda olan modeller GAMEPOWER RK86, ATTACK SHARK X6 ve Havit Gamenote H2039BG modelleri. Bu modeller alınır mı? Ya da bu modeller dışında önerebileceğiniz bu fiyatlarda modeller var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Klavye: RK61 Almanca
Mouse: M800 Ultra
Bakabilirsiniz. Kulaklığı kablolu almanızı öneririm.
Teşekkürler hocam. Mouse olarak X6 M800'den daha iyi demiştiler siz ne düşünüyorsunuz?

Yok, toplam bütçe nedir?

Toplam net bir bütçem yok hocam şu an için. Şu an için toplam 5-6 k olarak belirledim. Bütçenin üstüne çok kaliteli ürünler olması noktasında çıkabilirim ancak şu an halihazırda kullandığım ürünler olduğu için çok fazla para harcamak istemiyorum. Aşırı düzeyde oyun oynayan hardcore bir oyuncu da değilim. Yani çok hızlı ve az gecikmeli ürünler olsun illa diye bir şartım da yok.

Öneriler için teşekkürler hocam. %60 klavye almayı pek düşünmüyorum. Bana tuşlar fazla iç içe geliyor yapısından dolayı. Mouse olarak X6 ve M800 aynı sensörü kullanıyormuş. Arada çok fark var mı acaba? Bir de kulaklıkta o kadar yüksek bütçeye çıkmayı şu anlık düşünmüyorum. Sizce çok fark eder mi? Ses kasma vesaire yapılacak oyunları fazla oynamıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Masa üstündeki kablo yoğunluğundan bunaldığım için kablosuz ekipman seti dizmek istiyorum. Kablosuz kulaklık, mouse ve klavye almak istiyorum. Klavye ve mouse için önceden forumda konu açmıştım ancak yeterli öneri gelmediği ve acelem olmadığı için o dönemde ertelemiştim ancak taksitlerin sürekli azaltılması nedeniyle bir an önce alıp rahatlamak istiyorum. Şu an için aklımda olan modeller GAMEPOWER RK86, ATTACK SHARK X6 ve Havit Gamenote H2039BG modelleri. Bu modeller alınır mı? Ya da bu modeller dışında önerebileceğiniz bu fiyatlarda modeller var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Havit Gamenote H2039BG hakkında inceleme yapmıştım isterseniz profilimden ulaşabilirsiniz.

Havit Gamenote H2039BG hakkında inceleme yapmıştım isterseniz profilimden ulaşabilirsiniz.
Sağolasın hocam

X6, M800'den iyi diyen kimmiş?

Discord üzerinden oyun oynadığım bazı arkadaşlara sordum hocam. Aynı sensörü kullanıyorlar. Performans olarak 4000 Hz alıcıyı ayrı olarak almazsan pek fark görmezsin. Bazen kablolu da kullanacağım için X6 daha çok işine yarar dediler. Bir de çok rekabetçi oyunlar oynamadığım için aradaki farkı hissedebileceğimi bende düşünmüyorum pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı