Duştan sonra saç kabarmasını ne önler?

tekken12

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorunum var. Duştan sonra şampuan kullanınca saçım çok kabarıyor. Civciv gibi oluyorum aynı. Bunu nasıl çözebilirim? Hangi şampuanlar kabartma yapmaz?

Duştan sonra şampuan kullanmayın sorun çözülsün(!) Onun dışında şampuandan ziyade tarıyorsanız muhtemelen ondandır. Yoksa sizin kendiniz deneyip görmeniz en mantıklısı olur çünkü kişiden kişiye değişiyor şampuanların etkisi.

Duştan sonra şampuan kullanmayın sorun çözülsün(!) Onun dışında şampuandan ziyade tarıyorsanız muhtemelen ondandır. Yoksa sizin kendiniz deneyip görmeniz en mantıklısı olur çünkü kişiden kişiye değişiyor şampuanların etkisi.

Saçlarımı taramıyorum. Yaklaşık 5-6 tane şampuan denedim hepsi aynı.

Kendim kullanıyorum. Saçını yumuşak yapıyor yorumlarını okuyabilirsin. Fiyatı belki blraz pahalı olabilir ama değer. Saç diplerini ferahlatıyor gerçekten.

Şu an indirimde 485 TL.

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorunum var. Duştan sonra şampuan kullanınca saçım çok kabarıyor. Civciv gibi oluyorum aynı. Bunu nasıl çözebilirim? Hangi şampuanlar kabartma yapmaz?
Saçın ne kadar sürede bir yağlanıyor? Kepek yapıyor mu?
Eğer saçın hızlı yağlanıyor ise eline biraz kolonya veya su alarak düzlemen en doğrusu olur.
Onun dışında kabarma için en etkilisi sampuan sonrası saç kremi veya spreyidir.
Aynı şekilde saçın çok hızlı yağlanmıyor ise saçını "MORFOSE Milk Threapy Şampuan" ile yıkamanı tavsiye edebilirim. Hem saçlarını yumuşacık ve kolay taranır hale getiriyor hemde duştan 1 saat sonra kabarma vs. kalmıyor ve çok güzel kokuyor.
Duştan sonra sert şekilde havlu ile kurulama veya fön makinesi kullanma alışkanlığın varsa şampuan sonrası saç kremi veya spreyi kullanman senin için en hızlı çözüm olur.
Ama bence düzgün bir şampuan dışında hiçbirşey kullanma kabarmayı saçını kuruttuktan sonra eline su alarak taradığın yöne doğru hafifçe bastırarak yön verecek şekilde çözebilirsin.
İleri yaşlarda saç için kullanılan ekstra herşey için pişmanlık duyuluyor saç derinin florası bozuluyor, saçların dökülebiliyor veya seyrekleşebiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı