Çözüldü Duvara asılı televizyonuma nasıl Ethernet kablosu bağlayabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zehn

Picopat
Daha fazla  
Samsung'dan aldığım televizyonu servis duvara monteledi ancak Ethernet ve diğer tüm portları sanırım TV'nin arkasında ve arkasına ulaşamıyorum kabloları nasıl takabilirim?

Çözüm
Samsung'dan aldığım televizyonu servis duvara monteledi ancak Ethernet ve diğer tüm portları sanırım TV'nin arkasında ve arkasına ulaşamıyorum kabloları nasıl takabilirim?

Güvenlik demiri olacak ince uzun. Onu çıkardıktan sonra televizyonu yukarı doğru kaldırırsan yerinden çıkacaktır. Kabloları takıp yeniden takarsın yerine.

Güvenlik demiri olacak ince uzun. Onu çıkardıktan sonra televizyonu yukarı doğru kaldırırsan yerinden çıkacaktır. Kabloları takıp yeniden takarsın yerine.

Çözüm
TV'yi sök kabloyu tak sonra tekrar yerleştir. Ayrıyeten bu devirde kim TV'yi asıyor.

TV ünitesi vardı ama biraz eski olduğu için gerekli aparatı bulamamışlar asmak zorunda kaldık o yüzden.

Hocam Ethernet şart mı Wi-Fi varsa öyle bağlanmak daha mantıklı bence.

1080p üzerinde ki videolarda falan takılma oluyor.

Anladım çıkarmam lazım gibi her türlü de sadece biraz korkuyorum düşerse bir şekilde zarar görürse diye kaskosu falan da yok.

Geri
Yukarı