Oyun Dying Light 2: Stay Human alınır mı?

agamminga

Picopat
Daha fazla  
Oyunun şu anki fiyatı indirimle 174.50, duyduğuma göre 29 Haziran'da yaz indirimi gelecekmiş. Şimdi alınır mı? Yoksa indirimi beklemek daha doğru?

Oyunun şu anki fiyatı indirimle 174.50, duyduğuma göre 29 Haziran'da yaz indirimi gelecekmiş. Şimdi alınır mı? Yoksa indirimi beklemek daha doğru?

Bence alınır güzel oyun 1'ini denemiştim bayağı eğlenceliydi 2. dede üzerinne koyduklaını duydum oradan ooraya zıplayıp zombi doğramak istiyorsan al bence | indirimi bekleek daha mantıklı bence tabii senin kararın. 16 gün bekleyip daha ucuza almak daha mantıklı malum ekonomi sıkıntılıı :D

Şu an indirimde.
Oyun en düşük şu anki fiyatını görmüş, yani alabiliyorsanız alın derim. Başarımlarıydı, yan görevleriydi uğraşmasanız bile uzun bir ana hikaye sizi bekliyor. İçerik olarak çok dolu yani, kesinlikle tavsiye ederim. Görsel olarak da çok başarılı ayrıca, 1080p en düşüğün düşüğü ve FSR performance ayarlarında bile gözünüze batan bir çamurluk yok.

Yaz indirimlerinde fiyatı daha da düşmez şimdi alabilirsiniz.

Görsel olarak da çok başarılı ayrıca, 1080p en düşüğün düşüğü ve FSR performance ayarlarında bile gözünüze batan bir çamurluk yok.
Düşüncülerimi söylemiş. Bu oyun bu konuda çok iyi. Oyunu en düşük ayarda oynuyorum orta ayar grafiği gibi gözüküyor ve FSR açınca benim 7 senelik laptopta bile kasmıyor. Keşke Ark da böyle olsaydı.

Oyunun açık dünyası ve parkuru çok güzel. Sırf bu ikisi için bile alınır. Eğer oynamadıysanız birinci oyununu da oynamanızı tavsiye ederim. İkinci oyunu hikâye bakımından bir tık zayıf kalıyor ancak gene de idare eder bir hikayesinin olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunun açık dünyası ve parkuru çok güzel. Sırf bu ikisi için bile alınır. Eğer oynamadıysanız birinci oyununu da oynamanızı tavsiye ederim. İkinci oyunu hikâye bakımından bir tık zayıf kalıyor ancak gene de idare eder bir hikayesinin olduğunu söyleyebiliriz.
Hocam tam tersi değil mi? İlk oyunun hikayesi rezalet ötesi?

Geri
Yukarı