Oyun Dying Light Definitive Edition 24,75 TL

monasfe

Centipat
Daha fazla  
İndirimsiz fiyatı 99Tl olan Dying Light Definitive Edition 16 Eylüle kadar 24,75Tl. Paket içeriğinde ise şu şekilde:
Dying Light – Oyunun tamamı.

Dying Light: The Following (DLC) – Yeni bir hikâye, büyük ve özgün bir harita ve özelleştirilebilir arazi aracı içeren devasa bir genişletme.

Dying Light: Bozak Horde (DLC) – Kendi yan hikâyesine sahip zorlayıcı bir oyun modu.

Cuisine & Cargo (DLC) – İki yeni karantina bölgesi.

Ultimate Survivor Bundle (DLC) – Özel silahlar ve kıyafetler.

Hellraid (DLC) – Karanlık fantezi ortamıyla yeni bir oyun modu.

Dosya Ekleri

• dyinglighttsindirim.jpg
    dyinglighttsindirim.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 139
Nasıl, oynanır mı? İsmini duymuştum fakat almaktan çekiniyorum nedensizce. Sizce almalı mıyım yoksa parayı hesabımda tutup indirim günlerini mi beklemeliyim?

En son indirime girdiğinde koşa koşa kod alıp para yatırmıştım bu oyunu almak için, işim çıktığından sonraki gün alacaktım oyunu. Ve sabah uyandığımda bir baktım indirim bitmiş :D Çok bekledim tekrar indirime girmesini, girer girmez aldım. Kuzenime de aldırttım.
Nasıl, oynanır mı? İsmini duymuştum fakat almaktan çekiniyorum nedensizce. Sizce almalı mıyım yoksa parayı hesabımda tutup indirim günlerini mi beklemeliyim?
Bu fiyatı en çok hak eden yapımlardan birisi.

En son indirime girdiğinde koşa koşa kod alıp para yatırmıştım bu oyunu almak için, işim çıktığından sonraki gün alacaktım oyunu. Ve sabah uyandığımda bir baktım indirim bitmiş :D Çok bekledim tekrar indirime girmesini, girer girmez aldım. Kuzenime de aldırttım.

Bu fiyatı en çok hak eden yapımlardan birisi.
Hayırlı olsun. İyi oyunlar :)

Geri
Yukarı