Oyun Dying Light'te stres oluyorum

Bunu dedin kanka. Bilmeyen adam bile merak edip bakıp %90 alacak :D

Beni 0 vallahi hocam. Bu oyundan da korkup geriliyorsanız harbi tırsaksınızdır :D gece kovalamadan kaçarken heyecan yükseliyor da ona ürperti veya korku demem ben.

Gece kovalaması çok zevkli bu arada halatla binadan binaya ucuon falan bir de işaret fişeği atıp alevli okla cehennem ateşini yasatiom öfff canim çekti co-op girmek isteyen varsa yazsın oynayalım harbi.

Gece kovalaması çok zevkli bu arada halatla binadan binaya ucuon falan bir de işaret fişeği atıp alevli okla cehennem ateşini yasatiom öfff canim çekti co-op girmek isteyen varsa yazsın oynayalım harbi.
Girmesine girelim de oda açınca skiller sıfırlanıyor senin odana gelsem de.

Ulan oyunda 95 saatim var. 1kere bile işaret fişeğini kullanmadım. Ne işe yaradığını bile bilmiyorum vallahi :D

Ulan oyunda 95 saatim var. 1kere bile işaret fişeğini kullanmadım. Ne işe yaradığını bile bilmiyorum vallahi :D

İşaret fişeği gece bizi kovalayan yaratıklardan koruyor ve geçici bir güvenli bölge oluşturmanı sağlıyor geceleri çok işe yarıyor :D

Girmesine girelim de oda açınca skiller sıfırlanıyor senin odana gelsem de.

Yok sıfırlanmıyor eğer benim kayıtlı oyunuma girersen sadece sen skill kasmaya çalışıcan benimki kayıtlı kalıyor ama baştan oda açıp kasarsak daha eğlenceli olurdu zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı