Oyun Dying Light'te stres oluyorum

Biraz korkacaksın büyüdükçe geçiyor bende 8 sene önce ilk çıktığında oynarken korkuyordum sonra metro, last of us, dying light gibi oyunlar oynadıkça korkun geçiyor.
Büyümek?
Hocam Dying Light'da stress oluyorsanız, size CoD Modern Warfare serisinin Spec Ops serilerini öneriyorum. :D
Eyvallah
Heyecan olabilir mi hocam? Oyun baya aksiyonla geçiyor gece ve hızlı hızlı kaçmak eğlenceli oluyor.
Heyecanla stres karışık sanırım

Her an arkandan bir zombi gelecekmiş gibi geliyor bana da hele gece ise çok sıkıntı.
Aynen hocam

Dying light 1.oyunu daha korkutucuydu. 2. oyunda karakteri baya geliştirebiliyoruz. Ben crossbow kullandım patlayıcı ok ile baya rahat. Levelin düşükse ve legendary crossbow yoksa fazla hasar vermiyor. Onun dışında karakter atik olduğu için terminatör gibi dövüşüyordum (oyunu 4 kere bitirdim 250 saatim var) 🤡🤡
Evet 1 daha korkutucu

Odanızdaki ekran dışındaki tüm ışık kaynaklarını kapatıp metro 2033 oynamanızı tavsiye ediyorum. Kolay korkan biri olduğum için hem içinde gibi hissediyorum hem de arada neredeyse kalp krizi geçiriyorum.
Metronun tümünü bitrdim ✌🏻

Hocam baya güldüm bu soruya, bende arada oluyo şu turkçe çevirisinde ağa denen adamla olan sahnelerde genelde silahlari vs aliyolar ya ondna geriliyorum. Dying lught 2 yi kaldirmiyo malesef ama 1 i bitirdim çok guzeldi bence

şey soracaktım coop modunda arkadaşımız çıktıktan sonra biz yan görevleri falan yapabiliyor muyuz hikayeyi etkilemeden
kendiniz yapabiliyorsunuz.

Önceden Unturned adında bir Survival oyununda aşırı stres olurdum, korkudan şehre gidemezdim. Oysa oyunda hiçbir şey yok aşırı indie bir oyun grafikleri falan da iyi değil. :D

Hahah bende SCUM oynarken öyle oluyordum. Gezerken falan arkadan gelen böğürtü sesleri aşırı gerici.

Gece dışarıya çıkmadıkça korkmaya devam edersin. Sakın Excalibur falan alma gidip video izleyip. Oyunu oynamanın bir anlamı kalmıyor her şeye tek atıyor.

Bunu dedin kanka. Bilmeyen adam bile merak edip bakıp %90 alacak :D

Beni 0 vallahi hocam. Bu oyundan da korkup geriliyorsanız harbi tırsaksınızdır :D Gece kovalamadan kaçarken heyecan yükseliyor da ona ürperti veya korku demem ben.

Geri
Yukarı