E-sigara tavsiye

MehmetAga5

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba daha önce Juul 2 kullanıyordum. Ama sürekli kartuş almak istemiyordum. O yüzden dolum yapabileceğim Juul 2'ye benzer(otomatik ateşleme özelliğine sahip olanlar) bir e-sigara tavsiyeleriniz var ise onları almayı düşünüyorum. (likitleri kendim doldurabilirim ya da pod olarak da alabilirim pod çeşitliliği de olursa güzel olur) pod mod önerilerinizi bekliyorum (cep boyutu kadar olurlarsa daha güzel olur) teşekkürler.

@ard50500 tavsiyeniz için teşekkürler, acaba caliburn X ile crown D'nin arasındaki farklar nelerdir? Net bir bilgim yok diğer forumlarda da baktım net bir cevap göremedim(X ve crown D arasında kaldım.) Bir de sanırım crown D de cihaz kapatilmiyormus caliburn X gibi

Son düzenleme:
@ard50500 tavsiyeniz için teşekkürler, acaba caliburn X ile crown D'nin arasındaki farklar nelerdir? Net bir bilgim yok diğer forumlarda da baktım net bir cevap göremedim(X ve crown D arasında kaldım.) Bir de sanırım crown D de cihaz kapatilmiyormus caliburn X gibi
Kapatılma konusunu anlamadım. İkiside aynı markanın cihazları CrownD nin coillerini bulmanız gerçekten çok zor ve alırsanız 2. el satmanız nerdeyse imkansız. Caliburn X ise coilleri G coil yani gk2,koko gibi bütün caliburn ve g serisi ürünlerinin coilleriyle aynı coili kullanıyor yani coil sıkıntısı çekmezsiniz. Ekstra olarak satmasıda çok basit olur çünkü en çok kullanılan mtl podlar arasında caliburn x hem ekranı hemde görünüşü güzel olduğu için.
Yerinizde olsam caliburn x alırdım.
Ayrıca CROWND tam anlamıyla mtl için değil dl içinde coil var yani amacınız mtl ise crown almayın kesinlikle çünkü dl coil takılabilen bir cihazın driptipi geniş olur mtl hissi olmaz.

Merhaba acaba caliburn X de coil ve kartuş ömürleri süreleri nedir, ne kadar sürede yenisini almak gerek hiçbir yerde göremedim bilgiyi yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı