E-spor web sitesi isim önerisi

Colasani

Kilopat
Daha fazla  
Elektronik spor ile fazlasıyla ilgili ve yazı yazmayı seven birisiyim. E-sporda yaşanan olayları kaleme almak ve bir şeylerle uğraşmak istiyorum. Bir zamandır düşünüyorum fakat isim konusunda hala bir fikrim yok. İsim konusunda yardımınızı istiyecektim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ElectronicSportNews olabilir fakat ingilizce. E-Spor Haberleri veya E-Spor Günlüğü gibi bir şeyde düşünebilirsiniz.

ElectronicSportNews olabilir fakat ingilizce. E-Spor Haberleri veya E-Spor Günlüğü gibi bir şeyde düşünebilirsiniz.
Açıkçası daha özgün bir isim arıyorum. Örn:playerbros. Bir şey sormayı unutmuşum. Örneğini verdiğim e-spor içeriği oluşturan site gibi bir site html kodlarıyla mı yoksa wix vb. tarzı hazır içerikli yerlerden mi oluşturulmuş ?

Açıkçası daha özgün bir isim arıyorum. Örn:playerbros. Bir şey sormayı unutmuşum. Örneğini verdiğim e-spor içeriği oluşturan site gibi bir site html kodlarıyla mı yoksa wix vb. tarzı hazır içerikli yerlerden mi oluşturulmuş ?
Wordpress ile oluşturulmuş bir site o.

"LifeOfPlayers" nasıl? O tarzda bir şey için Türkçe güzel isim bulunur mu bilemiyorum. Türkçe biraz uzun oluyor genelde. "E-Spor Haberleri" tarzında klişe fakat etkili bir isimde düşünebilirsiniz. Daha önce alınmış mı bilmiyorum.

"LifeOfPlayers" nasıl? O tarzda bir şey için Türkçe güzel isim bulunur mu bilemiyorum. Türkçe biraz uzun oluyor genelde. "E-Spor Haberleri" tarzında klişe fakat etkili bir isimde düşünebilirsiniz. Daha önce alınmış mı bilmiyorum.
Fena değil ama aradığım etkili isim değil. E-spor haberleri tarzı siteler de fazla klasik :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı