EA App açılıp kapanıyor ve FIFA 23 açılmıyor

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
FIFA 23 açılmıyor. Oyna dediğim zaman EA App açılıp kapanıyor fakat oyuna girmiyor. Önceden Origin'den giriyordum fakat gelen güncellemeden sonra Origin indirtmediği için giremiyorum.

Benim de aynı şekilde denemediğim yol kalmadı ama sonunda bir çözüm buldum. Aşağıda attığım videoda yapılanların bire bir aynısını yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim de aynı şekilde denemediğim yol kalmadı ama sonunda bir çözüm buldum. Aşağıda attığım videoda yapılanların bire bir aynısını yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunumu bu şekilde çözdüm teşekkürler, mutlaka deneyin arkadaşlar.

Galiba çözdüm Windows C diskine tıklıyosunuz oradan program files oradan Electronic Arts'a giriyosunuz ben oradan EA Launcher zaten yönetici olarak çalışıyordu ama EA Desktop yönetici olarak çalışmıyorudu onu yönetici olarak çalıştırdığımda oyun kusursuz çalıştı halla bazı dosyalar Origin de olduğu için EA'nin bütün uygulamalarını yönetici olarak çalıştırdım yani ve oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı