EA APP güncelleme sonrası FIFA 23 açılmıyor

dvrmkcn

Femtopat
Daha fazla  
Origin'in EA App güncellemesi otomatik olarak bu sabah oldu ve bir daha giremedim. 3-4 aydır sorunsuz giriş yaptığım oyun bugün giremiyorum.

Önce görev yöneticisine gir oradan EA yazan her şeyi kapat (arka plan görevleri dahil) sonra EA App'i yeniden aç ve Steam'den aldıysan Steam'den başlat bu çoğu FIFA oyuncusunun yaşadığı bir sorun bu dediğim adımları her seferinde tekrarlaman gerekiyor ben öyle çözüyorum.

Ben buldum kalıcı çözümü ea app uygulamasını silin origin yükleyin tekrardan oyunu eskiden nasıl başlatıyosanız başlatın eğer ez app yüklemek istiyosa o çıkan yükleme sayfasına kapatın yüklemeyi reddedin origin ile başlayacaktır oyun

Artı -1 Eksi
Ben buldum kalıcı çözümü ea app uygulamasını silin origin yükleyin tekrardan oyunu eskiden nasıl başlatıyosanız başlatın eğer ez app yüklemek istiyosa o çıkan yükleme sayfasına kapatın yüklemeyi reddedin origin ile başlayacaktır oyun
Ben de bu yöntemle problemi çözüyordum ama artık origin zorunlu güncelleme yaptırıyor. Tekrar EA play yapmak zorunda kaldım şimdi açamıyorum çözümü nedir acaba ?

EA App ile ilgili her şeyi Görev Yöneticisi'nden kapatın. Hizmetlerde backraund servisi var onu da kapatmayı unutmayın. Sonrasında EA App dosya konumunu açın orada bulunan parantez içinde verdiklerimi uyumluluk ayarlarında yönetici olarak başlat tikleyin işaretleyin. ((EALauncher.exe, EADesktop.exe, Link2EA.exe ))

Yeni konular

Geri
Yukarı