Çözüldü EA FC 24 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

hedefpilotaj

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'ten aldığım EA FC24 64 saat sorunsuz oynadıktan sonra açılmamaya başladı. Anti cheat ekranı geliyor ve kapanıp EA App'e geri atıyor. Birkaç çözüm denedim ama düzelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorunun çözümü: C:\Program Files\EA klasörü içindeki AC adlı dosyayı silin sonra EA app üzerinden oyunu repair yapın, ondan sonra sıkıntısız bir şekilde oyuna girebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Geçici de olsa bir çözüm yöntemi buldum.
İlk olarak EA uygulaması ve Epic Games Launcher'ı açıyoruz.
Daha sonra internet bağlantımızı kesip Epic'ten çevrimdışı olarak oyunu açıyoruz
Oyun açıldıktan sonra internet bağlantımızı açıp oyunu sıkıntısız olarak oynayabiliyoruz.

Bende çalışıyor şu anlık bu yöntem.
EA'den FC 24'e girerek manageye tıklıyorsunuz orada repair var ona tıklayın oyun dosyalarını yenileyecektir ama bunu hep girerken yapmanız gerek. Onun dışında EA antichet installerı silip yüklemeniz lazım. O da düzeltiyor denedim oldu.2.sini denerseniz bir daha sıkıntı olmaz.

2.çözümü nereden yapacağız hocam.

bir firma hiçbir şeyle mi uğraşmaz benim 1 haftadır bu sorun devam ediyor. Yardım merkezine de yazdım ama sallamadılar bile. Çok sinir bozucu bir şey oyuna giremiyoruz
Hocam oyuna girememeyi bırakın artık oyuna girmeye çalışırken mavi ekran yiyorum son güncellemeden sonra.

Daha sonra internet bağlantımızı kesip Epic'ten çevrimdışı olarak oyunu açıyoruz
Oyun açıldıktan sonra internet bağlantımızı açıp oyunu sıkıntısız olarak oynayabiliyoruz.

Çözüm
Daha sonra internet bağlantımızı kesip Epic'ten çevrimdışı olarak oyunu açıyoruz.

Ben de çalışıyor şu anlık bu yöntem.

Hocam profesör olmuşuz FIFA için:)

Hocam oyuna girerken mavi ekran yiyorum yoksa işe yarar gibi :))

Yeni konular

Geri
Yukarı