EA FC 24 açmaya çalışırken sistem yeniden başlıyor

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
Ekran kartı
Palit RTX 3060 DUAL
Anakart
H610M-E D4
İşlemci
I3-12100F
Oyun zaten çok geç zar zor açılıyor açıldığında oyuna başlama ekranında ayarlara tamam diyorum ekran gidiyor bilgisayar yeniden başlıyor. İlk aldığım gün de mavi ekran verip kapanmıştı oyun sorun oyun kaynaklı mı yoksa sorun bende mi? Daha yeni format attım halbuki bilgisayarıma.

dostum aynı sorunu bende yaşıyorum. şöyle ki, ilk başta sendeki hatayı alıyordum. oyunu ea app dan aldığım için ea app ı silip yeniden yükledim. oyunu repair yaptım. anticheat i repairledim. şimdi de oyuna giriyorum belli bir süre sonra sistem rest atıyor kendisi. örn bir el maç yapıyorum ondan sonra veya maça giriş esnasında yada oyun açık bir şekilde beklerken. başka oyunlarda yapmıyor. çözümü bulan var mı? oyunu silip yeniden yüklemek istemiyorum boşa zaman kaybı yaşamayayım. saygılar.

Dostum aynı sorunu bende yaşıyorum. Şöyle ki, ilk başta sendeki hatayı alıyordum. Oyunu EA appdan aldığım için EA App ı silip yeniden yükledim. Oyunu repair yaptım. Anticheat i repairledim. Şimdi de oyuna giriyorum belli bir süre sonra sistem rest atıyor kendisi. Örneğin bir el maç yapıyorum ondan sonra veya maça giriş esnasında ya da oyun açık bir şekilde beklerken. Başka oyunlarda yapmıyor. Çözümü bulan var mı? Oyunu silip yeniden yüklemek istemiyorum boşa zaman kaybı yaşamayayım. Saygılar.

Çözemedim oyunu iade ettim hocam maalesef. Oyunu silip yüklemeyi yaklaşık 10 defa da denedim çözüm olmadı.

Yanıtın için teşekkürler. Benim iade etme şansım yok çünkü önceden yapmıyordu. Yeni yapmaya başladı sorun nerede bilmiyorum.

Üzücü Max EA ve FIFA ve PC portu her zaman leş oyunları.
There is nothing we can do.

Yıllardır Steam'den alırım FIFA oyunlarını ilk defa EA'den aldım. Aldığıma da bin pişmanım. Bin lira para bayıldım bir de.

EA'den almanla alakalı bir sorun değil bu her platformda sorun var.

Geri
Yukarı