Çözüldü EA Play aktifleşmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafamaras

Hectopat
FIFA oynamak için EA Play aldım ama aktifleşmedi. Nereden kullanacağım bunu?

Dosya Ekleri

• 11.jpg
    11.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 50
Çözüm
Hocam EA Play'i Steam üzerinden açarak oyunları tek tek kütüphanene eklemen gerekiyor.
FIFA oynamak için EA Play aldım ama aktifleşmedi. Nereden kullanacağım bunu?

Bende akşam 6 civarları aldım oyunları tek tek kütüphaneye eklemen gerekiyor arama kısmına EA Play yaz çıkana tıkla oradan oyunları tek tek ekle ayrıca bu şekilde yazmasının sebebi de indirimli veya farklı bir şeyle almış olmandır büyük ihtimalle.

Yukarıda belirttiğim gibi aktifleşmiyor siz oyunları kütüphanenize ekliyorsunuz.
İşte ekleyemiyorum. Hala bir plan seçin diyor mesela FIFA 23'ü eklemeye çalıştığım zaman. EA Play'a da giriş yaptım steam ile ve EA Play'a girdim sol taraftaki, orada da 39 TL'ye satın almamı istiyor.

1698952021629.png

1698952030118.png

Satın alım geçmişine baktığım zaman da hala "ödeme tahsil ediliğinde kütüphaneye eklenecektir." Yazıyor. Oysa ki ödemeyi aldı.

1698952102430.png

İşte ekleyemiyorum. Hala bir plan seçin diyor mesela FIFA 23'ü eklemeye çalıştığım zaman. EA Play'a da giriş yaptım Steam ile ve EA Play'a girdim sol taraftaki, orada da 39 TL'ye satın almamı istiyor.

Eki Görüntüle 2000682

Eki Görüntüle 2000684

Satın alım geçmişine baktığım zaman da hala "ödeme tahsil ediliğinde kütüphaneye eklenecektir." yazıyor. Oysaki ödemeyi aldı.

Eki Görüntüle 2000686

Sanırım para daha Steam'e ulaşmamış hocam beklemeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı