EA Sports FC 24 splash screen sonnrasında oyun açılmıyor tekrardan EA'e geri atıyor

Burak Günaydın

Centipat
Daha fazla  
Epic Games üzerinden satın aldığım oyun açılmıyor EA arayüzünden repair attıktan ve 40 MB'lık bir dosya indirdikten sonra açılıyor fakat kapattıktan sonra yine repair atmak gerekiyor, nasıl çözebilirim?

Epic Games üzerinden satın aldığım oyun açılmıyor EA arayüzünden repair attıktan ve 40 MB'lık bir dosya indirdikten sonra açılıyor fakat kapattıktan sonra yine repair atmak gerekiyor, nasıl çözebilirim?
Son Epic Games Launcher güncellemesi ile sorun bende çözüldü. Güncel değilse güncellemeyi deneyin. Bunun dışında oıyun dosyları içinde x:\EA SPORTS FC 24\__Installer\EAAntiCheat klasörüne gelerek anticheat uygulamasını da repair etmeyi deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son Epic Games Launcher güncellemesi ile sorun bende çözüldü. Güncel değilse güncellemeyi deneyin. Bunun dışında oıyun dosyları içinde X:\ea sports FC 24\__Installer\EAAntiCheat klasörüne gelerek anticheat uygulamasını da repair etmeyi deneyebilirsiniz.

Epic Games güncelleme ile ilgili değil sorun dün yükledim daha Epic Games'i FC 24ü.

"
Releases listesinde

Açıklama​

• Resolve an issue preventing EA games from launching via the EA app."
Epic yama notlarında belirtmiş nasıl değil hocam? Bende de problemliydi, son launcher güncellemesi ile çözüldü işte. Bunun dışında yukarıda yazılanları yaparak girebilirsin başka bir çözümü yok zaten.

"
Releases listesinde.

açıklama​

• Resolve an issue preventing EA Games from launching VIA the EA App."
Epic yama notlarında belirtmiş nasıl değil hocam? Bende de problemliydi, son Launcher güncellemesi ile çözüldü işte. Bunun dışında yukarıda yazılanları yaparak girebilirsin başka bir çözümü yok zaten.

Hocam ben yeni kurmuştum diyorum.

Hocam ben yeni kurmuştum diyorum.
epici

Geri
Yukarı