Çözüldü Eafc24 ekran kartı güncellemesinden sonra kasmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

frkan1

Picopat
Daha fazla  
RAM
8GB
Ekran kartı
RTX 3050 Ti Mobile
Kasmaya başlamadan önce korsan olarak FIFA19 indirmiştim sonra dedim herhalde virüs falan bulaştı ondan kasıyor ardıdan bütün FIFA'ları sildim ve orijinal eafc24'ü tekrar yükledim. Yükledikten sonra bir sıkıntı yoktu ve gece ekran kartı güncellemesi geldi. Güncellemeyi yaptım ve yatım. Sabah kalktığımda eafc24 aşırı kasıyordu (denediğim kadarıyla kariyer modu). Sonra virüs vardır diye format attım. Tekrardan her şeyi kurdum yine aynı. Menüde vs. sıkıntı yok oyuna giriyorum ardından oyun aşırı kasıyor ayarları düşüreyim diye maçtayken ESC'ye basınca kapanıyor veya kasmaya devam ediyor.

Ekran kartım: RTX 3050 Ti laptop.

Çözüm
Güncelleme yaptıktan sonra ekran kartı ayarları sıfırlanabiliyor NVIDIA Control panelden performans arttırabilecek ayarları açarsan sorunun düzelebilir.

Kanka sağ ol. Sorun Eafc'yle alakalıymış sanırım, belgelerimden setup.ini gibi bir şey var, onu silince düzeldi şimdilik. Teşekkürler.
Güncelleme yaptıktan sonra ekran kartı ayarları sıfırlanabiliyor NVIDIA Control panelden performans arttırabilecek ayarları açarsan sorunun düzelebilir.

Kanka sağ ol. Sorun Eafc'yle alakalıymış sanırım, belgelerimden setup.ini gibi bir şey var, onu silince düzeldi şimdilik. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı